lekarz Grzegorz Szymaniak

Właściwie to jedyny dobry okulista w Suwałkach. Gdzie indziej traci się tylko pieniądze a okulary i tak ma się źle dobrane. Tutaj i badanie staranne i ceny w porządku. Wszystko na jednej wizycie bez naciągania. Nie tłoku więc i czasu nie braknie na diagnozę. Badanie długotrwałe i szczegółowe. Będę się trzymać tego miejsca.

Bardzo dobrze dobrane okulary. Nie mogę zgodzić się z poprzednimi opiniami. Jako jedyny w Suwałkach rozwiązał mój problem.

Nie polecam tego lekarza i nie polecam tego optyka.

Nie polecam tego lekarza i nie polecam tego optyka.

Wcześniej piekły mnie oczy, miałam zawroty głowy, mazał mi się obraz po wizycie u tego pana okazało się, że okulary były źle dobrane i po tygodniu czasu dolegliwości zanikły. Polecam

nie polecam to żaden okulista nawet podpisuje na recepcie nie otrzymałam...

nie polecam to żaden okulista nawet podpisuje na recepcie nie otrzymałam...

Klient wystawiający opinię poprzednią nawet nie spostrzegł że badał go specjalista od melioracji udający lekarza od kilku lat!Skutecznie gra rolę lekarza.Podobno "robił jakiś kurs dla optyków.Faktem jest że tam pracowała okulistka -jako dodatek w kosztach oprawek.!!!Fakt odkryłem na wakacjach -spotkałem jego kolegę z czasów studenckich.

Super lekarz! Bardzo zna się jeżeli chodzi o soczewki kontaktowe. Na badanie poświęca barzdo dużo czasu i jest uprzejmy. Ma dostęp do wszystkich typów soczewek wielu firm. Dobrał mi twarde soczewki i jestem bardzo zadowolona.Polecam!

Super lekarz! Bardzo zna się jeżeli chodzi o soczewki kontaktowe.