lek. dent. Grzegorz Tarabuła

Zdecydowanie polecam. Zupełnie inna jakość! Bardzo dobry kontakt z pacjentem, dokładne omówienie sytuacji, pokazanie ubytków na kamerze. Leczenie sprawne "nie nieprzyjemne":). Gorąco polecam!

Podobnie jak przedmówca też dostałem kartę powitalną (w ogóle świetny pomysł na przyciągnięcie pacjenta!). No i oczywiście mocno kusi, żeby się tam leczyć. Piszę niestety, bo ceny też są odpowiednio wysokie (choć nie tak, jak sądziłem wcześniej). Na przegląd zarezerwowane pół godziny. Tak sobie myślę, czy pół godziny będzie mi patrzył do ust?? Jak się potem okazało na styk się wyrobił. Zaliczyłem szok, bo po przeglądzie standardowym, sprawdzeniu dziur itp. bierze sobie kartkę i... rysuje! proszę: tak wygląda ząb, tu jest szkliwo, tu coś tam jeszcze, tu korzeń i omawia ...

Na przegląd zarezerwowane pół godziny. Tak sobie myślę, czy pół godziny będzie mi patrzył do ust?? Jak się potem okazało na styk się wyrobił. Zaliczyłem szok, bo po przeglądzie standardowym, sprawdzeniu dziur itp. bierze sobie kartkę i... rysuje! proszę: tak wygląda ząb, tu jest szkliwo, tu coś tam jeszcze, tu korzeń i omawia jak wygląda proces psucia się zęba, kamień i inne takie. Wiele cennych informacji! Potem... kurs nitkowania! Na początku chciałem się śmiać, ale jak zobaczyłem to się okazuje, żę się kurs przydał, bo oczywiście robiłem to nieumiejętnie. Potem znowu jak dla mnie zdziwienie: kamerka do ust i pokazywanie moich dziur na ekranie! CZyli, że ściemy nie ma, nie bierze kasy za darmo. No i mam dylemat. Z taką jakością usług to się nigdy chyba nie spotkałem, ale jednak tanio nie jest. Mam swoją dentystkę, z której jestem bardzo zadowolony i szczerze mówiąc nie bardzo wiem co robić:p Tam mam na NFZ, więc usługa za darmo, tylko za wypełnienie płacę... Ale mi komentarz wyszedł:p. Reasumując: GORĄCO POLECAM!!!

Byłem u Pana Grzegorza na przeglądzie (za darmo, ponieważ otrzymałem kartę powitalną, dzięki czemu wstępny przegląd jest darmowy). Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Cały gabinet ładny, czysty, wprowadzający miłą atmosferę. Pani recepcjonistka oraz asystentka uśmiechnięte, przy powitaniu podają rękę (co mi się podoba). Było lekkie opóźnienie, asystentka o umówionej godzinie wyszła, przeprosiła mnie za lekkie opóźnienie. Ogólnie bardzo miłe wrażenie mam odnośnie całego gabinetu, a przechodząc do sprawy Pana Grzegorza, to zdecydowanie mogę go polecić. Dokładnie sprawdził wszystkie zęby, pokazał mi co i jak, później wytłumaczył mi jak zęby się psują (na podstawie rysunku:) ). Nauczył mnie nawet nitkować zęby:p Określił dalszy plan leczenia. Przegląd przebiegał w bardzo miłej atmosferze, od razu rozładował mój stres. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Grzegorza, jak i cały ten gabinet:)

Co tu dużo mówić "konkretny człowiek na konkretnym miejscu" prosta dewiza masz chorego zęba ja Ci go wyleczę, powiem o co chodzi co tu jest nie tak.Gwarancja 100%. O dentystach powiedziano już chyba wszystko ale to jest nowoczesna generacja stomatogów którzy stosują najnowsze metody i rozwiązania (jedna ściana w dekoracji typu kursy szkolenia seminaria)

Bardzo polecam, fachowiec w każdym calu. W gabinecie czyściłem ząbki ultradźwiękami, nakładałem licówki, usuwałem ubytki. Wszystko super. Nowy sprzęt. Posiada dużo certyfikatów cała ściana jest w nich. Jedyny problem to parking, w okolicy jest z nim ciężko.