lekarz Grzegorz Tatar

Polecam Pana Doktora. Poprowadził moje dwie ciąże. Zawsze zleca odpowiednie badania, wszystko tłumaczy, doradza. Badania bardzo dokładne, nigdy nie zbywa pacjentki. W porę wykrył wadę u mojego synka i skierował w odpowiednie miejsce. Interesował się ciążą nawet gdy przebywałam w innym szpitalu pod opieką innych lekarzy. Do dzisiaj chodzę do Pana Doktora na kontrole i czuję, że jestem w dobrych rękach. Wizyty w bardzo przystępnych cenach, co jest ważne w dzisiejszych czasach.

Prowadził moje dwie ciąże. Bez zastrzeżeń. Wykonane wszystkie badania. Pełne zaangażowanie.Nie mam do niego żadnych uwag.

zarozumiały gbur!!!!!!! do tego chamski i bez wyrozumiałości!!!!!!! Jak pracował w szpitalu w Cieszynie to robił łaske że sie przyjechało w trakcie porodu i przeszkodziło w ogladaniu serialu .Nie polecam takich specjalistów nie wolno dopuszczać do kobiet kóre będą rodzić ..zamiast pomóc to jeszcze dolewał oliwy do ognia swoimi niepowsciągliwymi komentarzami . Wiem co piszę i powiem jedno - kobieta która bedzie rodzić oczekuje wsparcia i szacunku -a nie mieszania z błotem. Lekarz to zawód społecznego zaufania a ten pan go wyraźnie nie ma.Dziwie sie tylko że placówka pod tytułem ...

zarozumiały gbur!!!!!!! do tego chamski i bez wyrozumiałości!!!!!!!
Wiem co piszę i powiem jedno
- kobieta która bedzie rodzić oczekuje wsparcia i szacunku
-a nie mieszania z błotem.
Lekarz to zawód społecznego zaufania a ten pan go wyraźnie nie ma.Dziwie sie tylko że placówka pod tytułem izba lekarska w której były liczne interwencje daje przyzwolenie na takie traktowanie to rzutuje na innych lekarzy co wcale nie sa aż tacy źli.J?edno trzeba zrobic rozdział nad prywatnymi gabinetani i państwową służbą zdrowia albo tu albo tu .w 2 miejscach to robią sie patologie typu pacjentki czyjeś i ni czyjeś.Amen

Panu doktorowi mogę z czystym sumieniem wystawić bardzo dobrą opinię i polecić go innym pacjentkom. Lekarz bardzo uprzejmy, z bardzo dobrym podejściem, tłumaczący wszelakie zawiłości związane z postawioną diagnozą. Pan doktor prowadził moje obie ciąże z pozytywnym ich finałem. Oby więcej takich lekarzy!

Pan doktor prowadził moje obie ciąże z pozytywnym ich finałem.

Oby więcej takich lekarzy!