lekarz Grzegorz Telega

3,6
3,4
3,4
3,3

Nie polecam. Nigdy nie spotkałam tak nie miłego, poważnego lekarza ... opryskliwy. Według niego wszystko jest w porządku, żadne informacje które mu podałam nie były dla niego ważne, i zignorował wszystko co do niego mówiłam. Trafiłam na szczęście tylko do niego na zastępstwo. Mimo poronienia pierwszej ciąży, i braku USG przez 2 miesiące nie chciał zrobić USG . Twierdził, że nie trzeba jeśli na badaniach prenatalnych wszystko jest w porządku to nie trzeba robić już badania.. Od kiedy bijące serduszko i czy dziecko rozwija się prawidłowo sprawdza się palcem? Wizyta trwała 10 min, nic nie zapytał i miał jeszcze problem z wystawieniem L4 w prawie 5 miesiącu ciąży mimo ciężkiej pracy. Niedelikatne badanie i brak nawiązania kontaktu. Najgorszy lekarz u jakiego byłam!

Wspaniały lekarz. Dobry fachowiec. Prowadził moją ciążę. Kulturalny. Zna się na tym co robi.

Pan doktor jest świetnym fachowcem i profesjonalista oraz bardzo kulturalnym i miłym człowiekiem. Serdecznie polecam

Prowadził moją, ciążę jestem bardzo zadowolona. Polecam

Prowadził moją, ciążę jestem bardzo zadowolona. Polecam

zdecydowanie można polecić, kompetentny

zdecydowanie można polecić, kompetentny

Służbista, niedelikatne badanie, brak umiejętności nawiązania kontaktu z pacjentką.

dupek nie polecam takich lekarzy powinno się pozbawiać dyplomu

dupek nie polecam takich lekarzy powinno się pozbawiać dyplomu