lekarz Grzegorz Tokarek

Zdecydowanie odradzam tego lekarza wszystkim! Traktuje pacjenta wyjątkowo nieuprzejmie. Czułam się jakbym mówiła sama do siebie, lekarz nawet nie spojrzał w moją stronę. Zapytał tylko, czy potrzebuję leków....i do widzenia. Czekałam na tę wizytę 3 miesiące. Stracony czas. Trzeba iść prywatnie, ale nie do tego lekarza.

Nie polecam!!! Wizyta w grudniu obiecana operacja w styczniu - po skontaktowaniu sie z nim pp koniec stycznia stwiwrdzil ze mam sobie szukac innego szpitala bo on jednak nie bedzie operował - zenada!!! STRATA CZASU BO OPERACJA MUSI BYC PRZEPROWADZONA JAK NAJSZYBCIEJ !!! Dobrze że są inni lekarze którzy nie bagatelizuja sprawy która wymaga szybkiej operacji termin od razu wyznaczony!!!

Doktor naprawił mi operacyjnie łąkotkę. Nareszcie mogę normalnie chodzić. Jestem zadowolony z przebiegu diagnozy i leczenia.

Bardzo profesjonalny lekarz i fantastyczny człowiek. Wizyty zarówno na NFZ, jak i prywatnie przeprowadzane są z taką samą starannością. Lekarz, który potrafi zlecić odpowiednie badania i wyciągnąć wnioski z ich odczytów. Zdecydowanie godny polecenia, zresztą jak cała przychodnia NZOZ Opole, oby więcej takich poradni i tak profesjonalnych lekarzy.

Dr Grzegorz Tokarek jest wyśmienitym specjalistą, jak również człowiekiem o bardzo dużym sercu. Polecam tego lekarza, bo sama miałam przyjemność skorzystać z jego fachowej ręki. Bardzo dziękuję panie DOKTORZE.

Bardzo miły, uprzejmy i do tego kompetentny ortopeda; udziela wyczerpujących informacji o chorobie,a także zleca dodatkową i skuteczną rehabilitację w specjalistycznych gabinetach. Każdemu polecam tego, tak dobrego ortopedę.Anna

BolaŁo mnie kolano.WykonaŁ usg , zbadal i wyjasnil co mi jest.Potem podaŁ jakies zastrzyki do stawu i przeszlo.Polecam.

Świetny lekarz , kompleksowe podejście , leczy do samego końca-do wyleczenia.Chodziłem do niego z barkiem-teraz jest dobrze.

Wizyta w ramach abonamentu luxmedu (za dopłatą). Miałem ze sobą wszystkie zdjęcia kręgoslupa (szyjny, piersiowy i lędźwiowy). Wyjaśnił, z którą częścią kręgosłupa mogę mieć problem (skoro ból promieniuje mi do ręki) i dlaczego tak się może dziać. Zalecił rezonans magnetyczny, bo z samego rtg przy lekkiej skoliozie ciężko dowiedzieć się o przyczynę bólu. Dodatkowo: nie powiązał bólu stopy z kręgosłupem lędźwiowym w rtg prawidłowym, zlecając rtg pięty (co wcześniej inni lekarze wiązali właśnie z kręgosłupem). Przede wszystkim stanowczo zleca badania, jeśli dobrze opisze się przypadłość, z którą się przyszło. Ja polecam (choć nie wykluczam, że wynika to z tego, że byłem prywatnie).

Chodzę do niego z dzieckiem.Ma dobre podejście , tłumaczy.

Chodzę do niego z dzieckiem.Ma dobre podejście , tłumaczy.