lekarz Grzegorz Tokarek

Ortopeda

Bardzo profesjonalny lekarz i fantastyczny człowiek. Wizyty zarówno na NFZ, jak i prywatnie przeprowadzane są z taką samą starannością. Lekarz, który potrafi zlecić odpowiednie badania i wyciągnąć wnioski z ich odczytów. Zdecydowanie godny polecenia, zresztą jak cała przychodnia NZOZ Opole, oby więcej takich poradni i tak profesjonalnych lekarzy.

Wizyta w ramach abonamentu luxmedu (za dopłatą). Miałem ze sobą wszystkie zdjęcia kręgoslupa (szyjny, piersiowy i lędźwiowy). Wyjaśnił, z którą częścią kręgosłupa mogę mieć problem (skoro ból promieniuje mi do ręki) i dlaczego tak się może dziać. Zalecił rezonans magnetyczny, bo z samego rtg przy lekkiej skoliozie ciężko dowiedzieć się o przyczynę bólu. Dodatkowo: nie powiązał bólu stopy z kręgosłupem lędźwiowym w rtg prawidłowym, zlecając rtg pięty (co wcześniej inni lekarze wiązali właśnie z kręgosłupem). Przede wszystkim stanowczo zleca badania, jeśli dobrze opisze się przypadłość, z którą się przyszło. Ja polecam (choć nie wykluczam, że wynika to z tego, że byłem prywatnie).

Doktor naprawił mi operacyjnie łąkotkę. Nareszcie mogę normalnie chodzić. Jestem zadowolony z przebiegu diagnozy i leczenia.

Bardzo miły, uprzejmy i do tego kompetentny ortopeda; udziela wyczerpujących informacji o chorobie,a także zleca dodatkową i skuteczną rehabilitację w specjalistycznych gabinetach. Każdemu polecam tego, tak dobrego ortopedę.Anna

Dr Grzegorz Tokarek jest wyśmienitym specjalistą, jak również człowiekiem o bardzo dużym sercu. Polecam tego lekarza, bo sama miałam przyjemność skorzystać z jego fachowej ręki. Bardzo dziękuję panie DOKTORZE.

BolaŁo mnie kolano.WykonaŁ usg , zbadal i wyjasnil co mi jest.Potem podaŁ jakies zastrzyki do stawu i przeszlo.Polecam.

Świetny lekarz , kompleksowe podejście , leczy do samego końca-do wyleczenia.Chodziłem do niego z barkiem-teraz jest dobrze.

Doktor Tokarek wykonał u mnie operację kolana w Głuchołazach . Teraz kończę już rehabilitację i niedługo wrócę do pracy . Czuję się lepiej . Przed zabiegiem zrobił badania - usg i rezonans i wyjaśnił dokładnie co mi jest i dlaczego trzeba kolano operować . Spełnił moje oczekiwania .

Operował moje kolano. Efekt świetny. Znowu jeżdze na nartach. Wcześniej byłem u trzech innych ortopedów. Wysyłali mnie na rehabilitację. Wydałem na zabiegi kypę forsy, bo na NFZ trzeba było długo czekać. I nic nie pomogło. Dr Tokarek zrobił mi artroskopię. Musiałem dojechac do Głuchołaz, ale było warto.

Konkretny facet. Od razu po urazie "wysyłka" na rezonans, atroskopia po 2 mies., potem drugi zabieg rekonstrukcji więzadła po roku. Jestem 1,5 miesiąca po rekonstrukcji. Wszystko ok(odpukac). Wyslal mnie od razu do Korfantowa, gdzie dobrze rehabilituja. Ma specyficzny sposob bycia. Nie jest to typ wesolka, ale nie o to przeciez chodzi. Nie zaluje, ze do niego trafilem.