lekarz Grzegorz Tokarek

Do doktora przyszłam po wypadku, dr Tokarek stwierdził tylko silne stłuczenie kregosłupa, podczas gdy inny lekarz odrazu zobaczył na zdjęciach kilka złamanych kręgów!!! Dr Tokarek i jego badanie, albo jego brak z powodu lenistwa to tragedia!!!! O skutkach nawet sie pisac nie chce!!!

Zrobił mi operację kolana.Jestem zadowolona.Po astroskopii opieka terz okej.

Zrobił mi operację kolana.Jestem zadowolona.Po astroskopii opieka terz okej.

Rzadko spotyka się tak miłego i kompetentnego lekarza. Polecam go każdemu.

Rzadko spotyka się tak miłego i kompetentnego lekarza.
Polecam go każdemu.

Jestem zaskoczona tak pozytywnymi ocenami. Kilka razy byłam na wizytach u pana doktora. Wizyta trwa średnio 5 minut. Pan doktor sprawia wrażenie osoby, która nie słucha pacjenta. Skierowania na zabiegi rehabilitacyjne to zresztą potwierdzały. Skarżyłam się na bóle jednej ręki, skierowanie dostawałam na drugą. Pismo p. doktora jest bardzo nie wyraźne i dopiero praktycznie od rehabilitanta dowiadywałam się co lekarz zalecił. Pacjentka Anna.

Dr. Tokarek w pełni spełnił moje oczekiwania, fachowiec, sympatyczny i można porozamawiać na tematy inne niż tylko choroby.Dokładne badania usg, rezonans, i koleja opieka lekarza. Wytłumaczył w jakim celu jest operacja i co może nieść za sobą kolejna operacja.

lekarz wzbudza zaufanie,jest kompetentny.

lekarz wzbudza zaufanie,jest kompetentny.

Bardzo dobry fachowiec, choć na takiego nie wygląda przy 1 wizycie, Polecam jak najbardziej

Bardzo dobry fachowiec, choć na takiego nie wygląda przy 1 wizycie,
Polecam jak najbardziej

Doktor Tokarek wykonał u mnie operację kolana w Głuchołazach . Teraz kończę już rehabilitację i niedługo wrócę do pracy . Czuję się lepiej . Przed zabiegiem zrobił badania - usg i rezonans i wyjaśnił dokładnie co mi jest i dlaczego trzeba kolano operować . Spełnił moje oczekiwania .

To dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza zaufanie.Dokładnie wyjaśnił mi przyczyny choroby i proponowane leczenie.Zrobił badania . Mogę go wszystkim polecić .

Rzeczowy i konkretny człowiek. Przyszłam z dzieckiem, u którego szeroko pojęci specjaliści po badaniu w szkole znaleźli mnóstwo chorób. Uspokoił mnie i rozwiał wszelkie obawy. Zgadzam się z przedmówcą, że nie jest to typ wesołka, ale lekarz to nie klaun.