Grzegorz Tomasik

Ortopeda

Doktor Grzegorz Tomasik to lekarz z powołania. Z płaczem wróciłam z opieki całodobowej, gdy powiedziano mi tam, że nic mi nie jest. Zadzwonilam do lekarza i opisałam co się dzieje z moimi stawami. Ból przy chodzeniu oraz opuchlizna nie dawała spokojnie żyć a z dnia na dzień było coraz gorzej. Wizyta była bardzo szybko w miłej atmosferze. Doktor jest bardzo życzliwy oraz wyrozumiały. Od razu zdiagnozował co mi jest i podał odpowiedni lek. NIGDY nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem i podejściem do pacjenta. Posiada bardzo bogatą wiedzę medyczną. Jest to człowiek o wielkim sercu, na którego można liczyć zawsze i w każdej sytuacji. Opinie 5.0 to tak na prawdę za mało, bo jest to osoba BEZCENNA zasługująca na WSZYSTKO CO NAJLEPSZE! Polecam każdemu, który potrzebuje natychmiastowej pomocy.

Świetny lekarz i człowiek, podchodzi do pacjenta indywidualnie i po ludzku. Potrafi wytłumaczyć problem i poświęca czas aż do wyczerpania tematu . Osoba o ciepłym usposobieniu, cierpliwości i chęciach pomocy. Zastrzyk do stawu kolanowego, który z natury nie należy do zbyt przyjemnych potrafi wykonać w sposób niemalże bezbolesny. Polecam

Doktor Tomasik to bardzo dobry ortopeda o dużym doświadczeniu i bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Przeprowadzał mi zabieg na cieśni nadgarstka, zabieg przeszedł pomyślnie, dolegliwości ustąpiły. Jest sympatycznym, ciepłym człowiekiem , o dużej empatii, nie wywyższa się (co zdarza się niektórym lekarzom). Ceny wizyt prywatnych nie są wysokie w stosunku do jego wiedzy i doświadczenia. Polecam!

Pan Tomasik jest nie tylko dobrym lekarzem, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Moja wędrówka po lekarzach była dość długa, dopiero Pan Tomasik poważnie potraktował mój przypadek. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka, a nie tylko jak "do przypadku medycznego" co dla chorego jest przecież bardzo ważne, a wielu lekarzy o tym zapomina. Bardzo uprzejmy i życzliwy nie zostawia pacjenta w potrzebie, pomaga z dużym zaangażowaniem i kompetencją. Prócz tego doznałam szoku, gdy na wizycie prywatnej, która jest odpłatna Pan doktor odmówił przyjęcia ode mnie zapłaty, gdyż jestem studentką, a jego zasadą jest, że od studentów nie pobiera opłat za wizytę. Byłam bardzo zaskoczona postawą Pana doktora. Dzisiaj rzadko spotyka się lekarzy z powołania, jakim bez wątpienia jest Pan Tomasik.

Pan dr Tomasik jest bardzo dobrym lekarzem ortopedą, przede wszystkim zawsze podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny, potrafi poświęcić mu tyle czasu, ile potrzeba. Cierpliwie odpowiada na pytania oraz tłumaczy na czym polega problem. Dr Tomasik jest również bardzo miłym, serdecznym człowiekiem. Szczerze polecam.

Najlepszy ortopeda, ma świetne podejście do pacjenta, wyrozumiały i życzliwy. Praca jest dla niego pasją, cierpliwie i zrozumiale tlumaczy , bez problemu udziela odpowiedzi na pytania. Gorąco polecam !

Pan doktor to najlepszy specjalista w moim regionie. Uratował mi dosłownie życie po bardzo poważnym wypadku nogi. Od tamtej pory to Mój doktor pierwszego kontaktu we wszelkich urazach i bólach. Pamięta swoich pacjentów, jest życzliwy, poświęca i wykorzystuje swój czas dla pacjenta do maksimum. Najlepszy lekarz godny polecenia. A przede wszystkim człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.

Świetny Doktor i wspaniały człowiek. Jest uprzejmy i życzliwy. Zna się na tym co robi i ma dobre podejście do pacjentów. Bardzo szybko postawił mi trafną diagnozę. Jest delikatny przy wykonywaniu zastrzyków. Serdecznie polecam Pana Doktora Tomasika! Ponadto dużym zaskoczeniem dla mnie było to, że nie musiałam płacić za prywatna wizytę, gdyż Pan Doktor nie bierze pieniędzy od studentów. Tłumaczy to tym, że sam kiedyś był studentem i wie jak to jest :) Prawdziwy Lekarz z powołania! :)

Doskonały specjalista, wszystko wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie pytania. Widać, ze Pan Doktor zna się na tym co robi i lubi swoją prace. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem było to, ze Pan Doktor nie bierze pieniędzy od studentów.

U Pana dr Tomasika leczę się od lat. To doskonały specjalista ale również wyrozumiały, serdeczny człowiek. W czasie wizyty poświęca pacjentowi czas, rozmawia, tłumaczy a to jest bardzo ważne. Gdyby ktokolwiek zapytał mnie o dobrego lekarza ortopedę bez wahanie poleciłabym dr Tomasika.