lekarz Grzegorz Tomaszewski

3,4
3,3
2,9
3,1

Jestem osobą z przewlekłym schorzeniem kręgosłupa, która nie może liczyć już na pełne wyzdrowienie, jedynie ratować się przed pogorszeniem swojego stanu. Nie czekam na miłe słowa gdy idę do lekarza - idę do niego z nadzieją, że po zbadaniu mnie, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie postawi właściwą diagnozę i zleci skuteczne leczenie. Właśnie to dostałam od Doktora Grzegorza Tomaszewskiego. Doktor znalazł dla mnie czas w dniu, który nie był przeznaczony dla osób dorosłych i mimo wyraźnego "zagonienia" uważnie wysłuchał, zbadał, następnie skierował na badania i rehabilitację. Jestem Mu za to bardzo wdzięczna. Niestety terminy rehabilitacji są dość odległe, ale na to pan Doktor nie ma przecież wpływu. Owszem, pan Doktor może wydawać się nieco szorstki w kontaktach z pacjentem, lecz ja wolę taką szorstkość, o ile, tak jak u Doktora, wraz z nią idzie w parze rzeczowość i chęć niesienia pomocy pacjentowi. Po skończonej rehabilitacji zamierzam pozostać pacjentką pana Doktora.

witam własnie dziś miałem do czynienia z tym lekarzem ,czytam i nie dowierzam,dla mnie w porządku facet ,jest dobrym lekarzem mogę to stwierdzić-od ponad roku jeździłem z chorym biodrem od lekarza do lekarza ,gromada leków ,prześwietlenia i nic od każdego inna diagnoza.- dr Tomaszewski po oględzinach stwierdził ze biodro nadaje się do wymiany , skierował mnie od razu na inne badania ,które wykonałem na miejscu w szpitalu,nie musiałem czekać kilka tygodni by je zrobić i za tydzień jadę powrotem do warszawy mimo iz mam ponad 200 km .pozdrawiam serdecznie i dziękuje dr. Tomaszewski . polecam tego lekarza

ODRADZAM Ja jestem rozczarowana tym lekarzem. Szczególnie podejściem do pacjenta, ponieważ wiedzy nie oceniam - nie mam czego oceniać. Arogancki, opryskliwy, nie słucha pacjenta, nawet jego odpowiedzi na stawiane przez siebie pytania, lubi słuchać swojego głosu. W moim przypadku od razu od wejścia skwitował, że wg niego nic mi nie jest i że moje bóle stawów kolanowych są wynikiem stwardnienia rozsianego (choruję od 5 lat). Zrobił długi wykład, jakoby ortopedia nie zajmowała się stawami, tylko "opóźnianiem kalectwa pacjenta" (jego słowa), dopiero później zbadał kolana (kazał zgiąć, kucnąć, pouciskał - ot ...

ODRADZAM
W moim przypadku od razu od wejścia skwitował, że wg niego nic mi nie jest i że moje bóle stawów kolanowych są wynikiem stwardnienia rozsianego (choruję od 5 lat). Zrobił długi wykład, jakoby ortopedia nie zajmowała się stawami, tylko "opóźnianiem kalectwa pacjenta" (jego słowa), dopiero później zbadał kolana (kazał zgiąć, kucnąć, pouciskał - ot wszystko).
Z jego słów wynikło, że moje bóle stawów (a nie mogłam chodzić przez tydzień) są urojone, "choć nie wątpi, że je odczuwałam".
Czytam pochlebne opinie i zastanawiam się, czy są to wrażenia po wizycie "państwowej".

Pan Doktor zyskał szczególne moje uznanie poprzez właściwie postawioną diagnozę oraz doradztwo co do dalszego sposobu leczenia kręgosłupa. Jest lekarzem wykazującym się dużym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą obsługi pacjenta. Skłania mnie to do polecenia Pana Doktora innym osobom ze schorzeniami ortopedycznymi.

Dzisiaj byłem na wizycie i przeżyłem koszmar. Miałem wrażenie ,że trafiłem do kata . Człowiek bez żadnych uczuć ludzkich, ubliżał mi, wyrażał swoją radość ,z mojej choroby. W ogóle nie słuchał co mam do powiedzenia na temat swoich dolegliwości. Potraktował mnie jak ostatnie zło ,w ogóle mnie nie zbadał. Sprawiał wrażenie lekarza, który swoją pracę wykonuje za karę ,zdecydowanie odradzam .

Z czystym sumieniem polecam pana doktora. Diagnoza okazała się trafna i leczenie przynosi dobre efekty. Serdecznie pozdrawiam.

Lekarz podczas pierwszej wizyty apodyktyczny,ale uprzejmy, podczas drugiej sympatyczny. Kompetentny, sprawia wrazenie lekarza, ktory chce pomoc choremu. Potrafi powiedziec, ze czegos nie wie, co swiadczy o uczciwym podejsciu i wbrew pozorom o kompetencji.Nie chce wysluchiwac opinii innych lekarzy, ale wedlug mnie po to idzie sie do drugiego lekarza bo mamy watpliwosci co do diagnozy pierwszego, wiec po co mialby sie sugerowac czyjas opinia? Pomimo faktu, ze moze wykazywac sie brakiem "kompetencji miekkich", jak najbardziej polecam

Podczas pierwszej wizyty pan doktor bardzo dokładnie mnie zbadał, wytłumaczył wszystko, wypytał. Był bardzo dokładny i kompetentny. Dostałam wtedy też skierowanie na kolejne badania. Kiedy skierowanie mi zaginęło, pomógł mimo że było to po jego godzinach pracy. Jest to bardzo dobry lekarz, który pomoże i skieruje na dalsze leczenie. Polecam gorąco.

Byłam już u kilku specjalistów ciągle odsyłana do kolejnego. Jest pierwszym, który w końcu rozpoznał problem. Chorobowy tłumaczy bardzo przystępnie i poświęcił mi dyżo czasu. Dodatkowo umówiłmie już na zabieg. Oczywiście polecam bardzo.

Dodatkowo umówiłmie już na zabieg.
Oczywiście polecam bardzo.

Już kilkakrotnie byłem u doktora Tomaszewskiego , zawsze był bardzo uprzejmy .Jest kompetentny ,jak do tej pory zawsze mi pomaga .