lekarz Grzegorz Tomaszewski

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł, ogromna wdzięczność

Świetny lekarz, bardzo mi pomógł, ogromna wdzięczność

Podczas pierwszej wizyty pan doktor bardzo dokładnie mnie zbadał, wytłumaczył wszystko, wypytał. Był bardzo dokładny i kompetentny. Dostałam wtedy też skierowanie na kolejne badania. Kiedy skierowanie mi zaginęło, pomógł mimo że było to po jego godzinach pracy. Jest to bardzo dobry lekarz, który pomoże i skieruje na dalsze leczenie. Polecam gorąco.

Lekarz podczas pierwszej wizyty apodyktyczny,ale uprzejmy, podczas drugiej sympatyczny. Kompetentny, sprawia wrazenie lekarza, ktory chce pomoc choremu. Potrafi powiedziec, ze czegos nie wie, co swiadczy o uczciwym podejsciu i wbrew pozorom o kompetencji.Nie chce wysluchiwac opinii innych lekarzy, ale wedlug mnie po to idzie sie do drugiego lekarza bo mamy watpliwosci co do diagnozy pierwszego, wiec po co mialby sie sugerowac czyjas opinia? Pomimo faktu, ze moze wykazywac sie brakiem "kompetencji miekkich", jak najbardziej polecam

W zyciu nie spotkalem sie z taka sytuacja, zeby ktos tak traktowal mnie z gory. Pan doktor nie pozwala dojsc do slowa, wytlumaczyc kwestii, ktore pancjentowi wydaja sie byc kluczowe w diagnozie. Jako terapie proponuje zaniechanie wszelkich dzialan fizycznych. Uzywa tylko i wylacznie stwierdzen dogmatycznych. Kazda proba rozmowy, aby dodac cos od siebie, konczy sie skrajnie ofensywna reakcja tego lekarza. Serdecznie niepolecam.

podczas wizyty ubliżał opiekunowi dziecka, nie zajął się dzieckiem w sposób oczekiwany i budzący zaufanie

pan doktor chyba jest bardzo sfrustowany ze siedzi w przychodni ortopedycznej, w tak malo prestizowym miejscu i wysluchuje starych nudziarzy - pacjentow., Siedzialam ze 4 godziny pod gabinetem czekajac na swoja kolejke, widzialam jak kazdy radosnie wchodzil (bo doczekal sie) a potem chylkiem i skrzywiony uciekal po wyjsciu... jak najdalej od tego lekarza. Pan doktor krzyczy, jest niezadowolony ze wszystkiego, nawet czepial sie do nazwy ulicy na ktorej mieszkam !!! Niestety musialam az 2x trafic na niego. Zdecydowanie nie polecam. Okropny typ!

Lekarz bardzo nieprzyjemny, arogancki, absolutnie nie potrafi słuchać pacjenta!!

TRAGEDIA, nie polecam. Nie słucha, nie rozumie pacjenta. Uważa, że jego zdanie jest najważniejsze i on jest najmądrzejszy! Zero kompetencji i poszanowania pacjenta a przede wszystkim pacjenta z bólem. Raczej nie zdaje sobie sprawy z zawodu który pełni. Bez szczegółowych badań stawia diagnozę z kosmosu - nie raczy przepisać nawet leków przecibólowych, o zwolnieniu lekarskim nie wspominając. Jedna wielka POMYŁKA!!!! Szanowny Panie doktorze: Otwórz szeroko oczy i patrz na pacjenta jako człowieka, który czuje! a nie patrz na niego przez pryzmat przepisów i ustaw! Nie tędy droga do zadowolenia obu ...

Zero kompetencji i poszanowania pacjenta a przede wszystkim pacjenta z bólem.
Raczej nie zdaje sobie sprawy z zawodu który pełni.
Jedna wielka POMYŁKA!!!!
Szanowny Panie doktorze: Otwórz szeroko oczy i patrz na pacjenta jako człowieka, który czuje! a nie patrz na niego przez pryzmat przepisów i ustaw! Nie tędy droga do zadowolenia obu stron.

Dr Tomaszewski to jak do tej pory najlepszy ortopeda u jakiego byłam. Choruje na zwyrodnienie stawów biodrowych. Już na pierwszej wizycie zauważył na zdjęciach RTG problem nie tylko ze zwyrodnieniem, ale i z pęknięciem szyjki kości udowej, czego przez 2 lata nie widział żaden lekarz ani radiolog. Faktycznie, lekarz jest dosyć specyficzny, ale najważniejsze że kompetentny i nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Przede wszystkim dobrze diagnozuje. Dodam, że mam 25 lat. Godny polecenia. pozdrawiam.

Drobiazgowo wypytał się o historię choroby, zlecił kolejne badania, wytłumaczył i wyraził swoją opinię, skierował do innych lekarzy, jak dla mnie lekarz godny polecenia. Może nie jest wyjątkowo uprzejmy, ale na pewno chętnie do niego wrócę.