lekarz Grzegorz Twardowski

Chirurg ogólny

Byłem z pierwszą wizyta. Odniosłem pozytywne wrażenie, szczegółowy wywiad medyczny nie tylko słowny ale poprzez badanie.

Profesjonalista,............................................................................................................................................................................................................................................. szczerze polecam.

Jeżeli moge komuś polecić dobrego fachowca chirurga-urologa bez wachania wskazałbym pana Twardowskiego.

Mogę powiedzieć wszystko co najlepsze. Bardzo profesjonalna wizyta, trochę się trzeba naczekać ale naprawdę warto !!!