dr Grzegorz Waksmundzki

Gastroenterolog, Gastrolog

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21 Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Od roku lecze sie u tego lekarza, jest bardzo dobry oraz kompetentny. Oprocz dobrego podejscia do pacjenta posiada takze poczucie humoru, co jest rzadka cecha wsrod lekarzy. Z czystym sercem polecam :)

Bardzo dobry lekarz, idealne podejście do pacjenta, podaje dokładne i rzetelne informacje. Z całego serca polecam.

Leczę się u dr już kilka lat i uważam że jest to bardzo dobry lekarz.No a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Najlepszy gastrolog z jakim miałam do czynienia.

dr.Waksmundzki jest cenionym lekarzem któremu warto zaufać leczę się u niego trzy lata z pozytywnym skutkiem żałuję że nie znałam go wcześniej być może uratowałby moją mamę gorąco polecam .Edyta