lekarz Grzegorz Walczyński

Pediatra

Ten lekarz nigdy nie dostanie negatywnej opini, gdyż byłoby to mocno niesprawiedliwe. Niesamowity specjalista i bardzo dobry człowiek. Jako jedyny z wielu zlecił mnóstwo badań po czym zdiagnozowal przyczynę przewlekłego kaszlu u mojego synka. Od innych lekarzy zawsze słyszałam, że to wirusowy kaszel i sam przejdzie. Jakoś przez pół roku nie przechodził... Pan doktor każdego małego pacjenta traktuje wyjątkowo, A rodzicow z szacunkiem. Bardzo, bardzo go polecam. Niestety trudno się do niego dostać.

Ja również jestem pod wrażeniem Pana Doktora. Pojechałam z synkiem na izbę i miałam szczęście trafić właśnie na niego. Spokój, kompetencja, jasny przekaz i szacunek do małego pacjenta, to cechy, które urzekają w Doktorze. Dawno nie trafiłam na takiego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów świat byłby piękniejszy. Dziękuję za zdiagnozowanie syna i oby spełniło się powiedzenie że dobro powraca...

Bardzo dobry lekarz,dokładnie wszystko tłumaczy,bardzo dba o swoich pacjentów, nawet potrafi zadzwonić do rodziców i zapytać jak badania,jak się czuje i dziecko,jeśli jest coś powaznego.zleca dużo badań,nie twierdzę że nie ma potrzeby.

Właśnie wróciłam z synkiem z Izby Przyjęć w Szpitalu na Józefowie. Miałam tam okazję korzystać z konsultacji i porady lekarskiej Pana Doktora. Muszę powiedzieć, że taka wizyta z dzieckiem u lekarza to przyjemność. Człowiek pełen spokoju, ciepła i uśmiechu. Natychmiastowa profesjonalna diagnoza. Umie ukoić dziecko i nerwy zatroskanych rodziców. Chciałoby się mieć na co dzień takiego lekarza dla całej rodziny. Adaś i Jego Mama dziękują serdecznie.:)

Jeszcze nie spotkałam takiego lekarza. Śmiejemy się że nawet w "na dobre i na złe" takiego nie ma. Kompetentny, nie traktuje małych pacjentów szablonowo, wszystko tłumaczy i zawsze można liczy na jego pomoc. Dziękujemy za pomoc.

Ma jasne przesłanie do pacjentów, mówi A albo B, a nie jak większość lekarzy, że może tak a może nie, ale to się okarze. Zdecydowanie unika umieszczania dziecka w szpitalu tak długo, jak to jest możliwe. Szalenie życzliwy i mądry człowiek. Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy, jakich kiedykolwiek spotkałem na swojej drodze. Ma świetne podejście do dzieci.

Drugi lekarz w moim życiu, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Profesjonalny lekarz, miły, podchodzący z szacunkiem do pacjentów. Chciałabym wiedzieć czy poza szpitalem też gdzieś przyjmuje i leczy dzieci, ale na razie nie udało mi się tego dowiedzieć. Chciałabym, żeby mój synek miał takiego lekarza w razie potrzeby.

bardzo dobry lekarz, aż sama byłam zdziwiona kiedy trafiłam z dzieckiem do szpitala, kompetentny, wszystko wyjaśnia i nie olewa pacjentów, same pozytywy :)

Jedyny radomski pediatra, do którego mam pełne zaufanie. Kompetentny, z rewelacyjnym podejściem do pacjentów. Cierpliwie odpowiada na pytania rodziców.

Lekarz z powołania, za każdym razem kiedy mój maluch ląduje w szpitalu zostaje otoczony rewelacyjną opieką, pan doktor poświęca każdemu dziecku maksimum uwagi, szkoda, że takich lekarzy jest tak mało...

Wciąż poszukujesz "Pediatra "?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław