lekarz Grzegorz Wieprzycki

Laryngolog

Dawno nie byłam u lekarza z powołania ... Pan doktor niewątpliwie do takich należy... Dziecko zostało zbadane dokładnie ,Lekarz wytłumaczył i pokazał mi dokładnie jak mam prowadzić leczenie w domu.. wskazał plan leczenia , dalsze kroki... Nie było pośpiechu... Polecam

Polecam, lekarz z powołania. Byłem na wizycie z dzieckiem, cierpliwy, uśmiechnięty, rzeczowy i przede wszystkim profesjonalny. A jak wiadomo mali pacjenci wymagają większej cierpliwości.

Lekarz, który nigdy nie pozostawi chorego bez pomocy. Przyjmuje nawet późnym wieczorem i w weekendy kiedy jest taka potrzeba. Od wielu lat niezmiennie lekarz z powołania.

Lekarz, któremu zależy przede wszystkim na dobrze Pacjenta.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, często siedząc do późnych godzin. Zawsze uprzejmy i pomocny, nawet po godzinach.

Bardzo dobry specjalista, z powołania. Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry specjalista, z powołania. Lekarz godny polecenia.

Wspaniały lekarz! Zawsze z wizyty wychodzę zadowolona i nie dowierzam, że za każdym razem można być tak miłym, serdecznym, pomocnym lekarzem, naprawdę chcącym pomóc. Pan doktor mówi, że nie ważne, czy skończy pracę o 22:00, czy o 22:20, ważne że może ulżyć jeśli coś nagłego dolega. Jego życzliwość powinna zarażać, żeby więcej takich ludzi na świecie było :)

Bardzo dobry specjalista, przejmujący się zdrowiem pacjenta.Poświęcił swój wolny czas aby mi pomóc w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej.Polecam gorąco wszystkim Pana Doktora.

Najlepszy lekarz na Świecie.Gorąco polecam.Lekarz z powołania,daje z siebie wszystko.....................

lekarz godny polecenia :) za uprzejmość i komunikatywność dałabym 10/5 ;) bardzo miły i sympatyczny doktor.

lekarz godny polecenia :) za uprzejmość i komunikatywność dałabym 10/5 ;)
bardzo miły i sympatyczny doktor.

Lekarz z powołania. Fakt że nie ze wszystkiego potrafi wyleczyć, lecz stara się bardzo. Daje z siebie 100%, główkuje, sprawdza. Godny polecenia.

Lekarz z powołania.
Godny polecenia.