lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG, Wizyty domowe

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny

Lekarz z powołania - nie spotkałem lepszego. Dobrze, że są ludzie gotowi pracować z tak ciężkimi przypadkami. Poświęca sporo swojego czasu. Jest uprzejmy i potrafi dobrze zażartować co w trudnych przypadkach jest nieocenione. Mimo nieustannej gonitwy i zabiegania (dużej ilości obowiązków) jest bardzo dobrze zorganizowany oraz ma dobry zespół.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. .. takiego lekarza całe swoje życie nie spotkałam. Od ręki zostałam przyjęta , przebadana na wszystkie ewentualności. Zadziwiające podejście do pacjenta nawet na drugi dzień po wizycie lekarz pyta:jak się pani czuje. .. szok pozytywny oczywiście. Dziękuję za postawienie na nogi i ogarnięcie moich obaw w związku ze zdrowiem. życzę ssamych sukcesów ;)

Oby więcej takich ludzi jak Pan Doktor Grzegorz!!!Bo to On jako jedyny(a dzwonilam do kilku innych lekarzy) postanowił mi pomóc, choć naprawdę był bardzo zajęty!!!Jak dla mnie to WIELKI CZŁOWIEK!!!! Ukłon i Szacunek w Pana stronę!Po takich sytuacjach czlowiek wie ze gdzieś jest tam ktoś kto w miare swoich możliwości zawsze nam pomoże i to szczerze pomoże a nie bo musi! Bardzo Dziękuję. Pozdrawiam;-)

Serdeczne podziękowania za okazane zrozumienie i poświęcony czas dla całej naszej rodziny. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ze istnieją jeszcze tacy lekarze jak dr Winiarski. Profesjonalizm,serdeczność, zaangażowanie. Polecam

Dużo nie trzeba chwalić....jesli ktos lubi to co robi, to robi to profesjonalnie....Profesjonalista pod kazdym wzgledem

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!! Zdecydowanie polecam :-)

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!! Zdecydowanie polecam :-)

Jako jedyny zobowiązał się opiekować moim nieuleczalnym ojcem. Podszedł do tego wszystkiego profesjonalnie. Lekarz na każde zawołanie. O każdej porze dnia i nocy mogłam zadzwonić i zawsze służył rada. Ojciec umierał bez bólu a my wszyscy byliśmy do tego przygotowani. Czlowiek dusza. Polecam wszystkim a najbardziej tym którym już wszyscy pomocy odmówili.

Polecam, Pan Doktor przyjechal do domu, posiwecil duzo czasu mimo, ze byl zmeczony, ze byl wieczor. SUPER.

Polecam,

Całkiem niedawno miałem okazję "poznać" dr Winiarksiego. Otrzymałem fachową pomoc, umiejetnie postawiona diagnoza, skuteczne dobranie leków. To bardzo wspanialy i przesymaptyczny lekarz budzący wielkie zaufanie. Jest wyrozumiały i zawsze sluzy dobra rada i pomocą. Jest lekarzem, jakich teraz mało, to prawdziwy lekarz z powolania, poswieca sie, potrafi sie przyłozyc a jak widac medycyna to jego mocna strona. Jest dobry w tym co robi i jestem pewien, ze odniesie wielki sukces , czego zyczymy my - pacjenci.