Filtruj terminy

Wizyty domowe, EKG

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. .. takiego lekarza całe swoje życie nie spotkałam. Od ręki zostałam przyjęta , przebadana na wszystkie ewentualności. Zadziwiające podejście do pacjenta nawet na drugi dzień po wizycie lekarz pyta:jak się pani czuje. .. szok pozytywny oczywiście. Dziękuję za postawienie na nogi i ogarnięcie moich obaw w związku ze zdrowiem. życzę ssamych sukcesów ;)

Opinia dodana przez: ola

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Człowiek wie co robi. Jeśli powie niewygodną prawdę to od tego jest, a nie od tego by się podobał. To nie kółko adoracji!
Widząc co się dzieje na izbie przyjęć i jak się zachowują ludzie, jak się odnoszą do lekarzy i pielęgniarek,aż dziw że ktoś chce tam pracować. Tym bardziej szacunek.

Mojej starszej matce wytłumaczył jej problem w sposób który zrozumiała bez używania "medycznego" języka. Bardzo mi się to podoba, bo często pacjent nie wie czego słucha bo nie rozumie. Poradził co robić dalej, gdzie i po co się udać.