lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG, Wizyty domowe

JEDYNY LEKARZ KTÓRY WZBUDZIŁ MOJE ZAUFANIE W OSTATNICH LATACH ,KOMPETENTNY,MIŁY I UMIEJĄCY WYSŁUCHAC PACJENTA.

Już dwukrotnie miałam przyjemność korzystać z pomocy dr Winiarskiego. Zawsze służył fachową poradą i pomocą. Pomimo młodego wieku potrafił trafnie doradzić i wskazać metody leczenia. Polecam wizyty u doktora osobom, które szukają przyczyn swojego złego samopoczucia.

Dwa miesiące temu, podczas opieki nad naszą chorą na nowotwór mamą miałyśmy okazję poznać dr Winiarskiego, dla którego wiek oraz zasobność portfela pacjenta nie gra roli. To nie tylko profesjonalny lekarz, ale i wspaniały, dobry człowiek. Poświęca swój czas nie tylko pacjentowi, ale także najbliższej rodzinie chorego. Prawdziwy lekarz z powołania, niezwykle zaangażowany w swoją pracę, fachowiec z wiedzą i sercem. Polecamy wszystkim, którzy w ciężkim czasie choroby potrzebują nie tylko profesjonalnej pomocy medycznej, ale również wsparcia życzliwej osoby.

Naprawdę wspaniały lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać i przede wszystkim interesuje się pacjentem, nie traktując go jak większość, jako kolejnego numerka na liście pacjentów. Młody, z ogromną wiedzą i wnikliwością. Bardzo rzetelny-drugiego takiego trudno by znaleźć-przedkładam go nad całą resztę wieloletnich, znudzonych zawodem rutyniarzy!

Juz kilka razy wzywałam Pogotowie jednak wczorajsza wizyta była wyjatkowa.Przyjechał własnie dr.Winiarski.Wizyta trwała 45min zbadał mnie i odziwo mojego 10 dniowego wnuka.Preofesjonalna porada szczegolowe badanie i pomoc.zarowno mnie jak i wnukowi.Wszystko ustapilo.Goraco polecam

Jedyny lekarz ktory zdecydowal sie przyjechac do ciezko chorej zony.Od pierwszej wizyty wiedziałem ze byl to trafny wybór.Serce, czas i poswiecenie jakie włozyl by opiekowac sie zona sa nie do oceny.Lekarz ktorego wszystkim innym polecam.Mlody mily sympatyczny z duza wiedza,tlumaczacy istote choroby i leczenie.Prawdziwy przyjaciel rodziny

Zdolny ,ambitny,budzący zaufanie,stawia trafne diagnozy.Interesuję się pacjentem.

mlody lekarz a udaje doświadczonego, nie ma wystarczjacej wiedzy, nie polecam do stalego leczenia - mozliwe, ze jest odpowiedni na jednorazowa poradę

polecam wszystkim tym ktorzy dotychczas nie byli wysłuchani i dociekliwie przebadani.Nie oszczedza na badaniach i nie utrudnia dostepu do specjalistow.

polecam wszytskim, jednak dostanie sie do tego lekarza jako do lekarza POZ graniczy z cudem -zawsze zajete terminy