Zdecydowanie polecam tego lekarza. Prowadziłam u niego ciąże i z całą pewnością jest to osoba kompetentna, zawsze odpowiada na nurtujące pytania a co najważniejsze nie bagatelizuje żadnych, nawet najmniej niepokojących objawów. Polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko:)

Wszystko super, tylko ta cena... jest obłędna!!! Jak zaczęłam do niego chodzić parę lat temu, to wizyta kosztowała 60 zł, a teraz 150!!! To chyba lekka przesada, nie sądzicie?!! A poza tym, położna (ta starsza) to chyba odwieczną menopauzę przechodzi i zamiast lekarzowi, to jej sodówa odbiła, bo wyżej ...niż ...ma - beznadzieja!! A ta położna z Chełmku, to w schronisku dla niebezpiecznych zwierząt powinni ją zamknąć!! Lekarz jako osoba ok! Pozdrawiam i polecam :)

Pan doktor jest bardzo miły zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy skieruje na odpowiednie badania. Delikatny przy badaniu jak żaden inny. Prowadzę u Pana doktora juz drugą ciążę i naprawdę nie da się narzekać.

Super podejście do pacjentki. Pełna fachowość, życzliwość, uśmiech tak że jak wchodzę do gabinetu dr Witycha to od razu zapominam o obawach.

Pan doktor prowadził moją całą ciążę, bardzo byliśy obydwoje z mężem zadowoleni.

Dr Witych jest moim lekarzem już od lat. Prowadził moją ciążę. Dzięki temu lekarzowi mimo komplikacji urodziłam zdrową i śliczną córeczkę. Kompleksowa i bardzo bardzo dobra opieka zarówno podczas wizyt kontrolnych jak i w szpitalu. Z tym lekarzem czułam się bezpiecznie!!! Polecam wszystkim znajomym i nieznajomym.

Wraz z żoną chodziliśmy do Pana doktora podczas ciąży. Polecam na 100%. Pomimo mojego bardzo złego nastawienia do służby zdrowia w Polsce, ten lekarz ma u mnie 100% pozytywnych opinii. Gabinet doktora bardzo dobrze zaopatrzony. Jako tata polecam wszystkim przyszłym tatom :D

Szczerze polecam dr. Witycha. Bardzo sympatyczny i pomocny lekarz. Mimo iż wizyty nie należą do tanich:) Polecam wszystkim kobitkom:)

Szczerze polecam dr. Witycha.
Bardzo sympatyczny i pomocny lekarz.
Mimo iż wizyty nie należą do tanich:)
Polecam wszystkim kobitkom:)

Konkretny, uczciwy, kompetentny, dokładnie taki jaki powinien być Ginekolog. Pan Witych robi wszystko by pacjentka czuła się komfortowo, ma czas by szczegółowo odpowiedzieć na każde pytanie. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, czysty i nowoczesny. Naprawdę gorąco polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Prowadzenie ciąży na najwyższym poziomie. Dr Witych jest kompetentny, potrafi doradzić, każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile wymaga jej sytuacja, jest uprzejmy i ma poczucie humoru :) Poza tym elegancki gabinet, przystosowana poczekalnia :) Polecam każdej pani :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tychy"?

Magdalena Biernat

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach