lekarz Grzegorz Wojciechowski

Lekarz rodzinny

Od wielu lat leczę się u dr. Wojciechowskiego, jest świetnym lekarzem, zawsze stawia trafne diagnozy, można na nim polegać, nigdy mnie nie zawiódł. Gdy go nie ma wręcz panikuję, ponieważ doktor zna mój organizm i nie musze wiele tłumaczyć, jednym słowem super lekarz👍

Pan doktor jest wspaniałym, ciepłym człowiekiem. Czujny diagnosta, fachowy lekarz.Rozmawia uprzejmie ,wszystko tłumaczy .Jest przy tym dowcipny i uroczy. Polecam. Wieloletnia pacjentka

,wszystko tłumaczy .Jest przy tym dowcipny i uroczy. Polecam.
Wieloletnia pacjentka

Znakomity lekarz; nie rozumiem wpisów, że robi coś innego, przecież to kłamstwo. Mam problemy alkoholowe w rodzinie. Nikt mi tego tak prosto nie wytłumaczył i nie wskazał, że jednak można to wyleczyć. Czytałem o kłótniach i swadach pomiędzy doktorami, ale wystarczy chyba popatrzeć na zdjęcia obu Panów lekarzy, aby wyrobić sobie właściwą opinię. Zdecydowanie polecam.

Nie lubię powierzchownych opinii, pierwszy raz piszę na takim rankingu, bo zmierzwiły mnie inne oceny. U innych lekarzy, szanownych specjalistów czuję się jak intruz, jak ciemny lud, a tutaj tego nie ma. Szkoda, że rzeczywiści pacjenci, ci starsi nie mają jak wydać swojej opinii. W sieci siedzą młodzi ludzie, którzy potrzebują zwolnienia i pewnie są niezadowoleni, gdy doktor nie dostrzeże ich chorób... Może także mają małe doświadczenie. Leczę się u doktora od początku istnienia instytucji Lekarza Rodzinnego i nie mam wątpliwości, że zna się na tym co robi. Kilkakrotnie uniknęłam ...

Szkoda, że rzeczywiści pacjenci, ci starsi nie mają jak wydać swojej opinii.
Może także mają małe doświadczenie.

Kilkakrotnie uniknęłam upierdliwych wizyt u specjalistów i skutecznie wyleczył mnie z różnych chorób.
Ma wieloletnie doświadczenie lekarza w pogotowiu ratunkowym i pewnie ta praca nauczyła go bardzo dużo.

Nigdy nie odeszłam z kwitkiem, bez umówionej wizyty, w krytycznych sytuacjach przyjął mnie i pomógł.
Moi rodzice także korzystają z jego pomocy i ma to znaczenie, bo doktor ma pełniejszy obraz naszej osoby.
I co ważne, bierze to w swoich diagnozach pod uwagę.

JEŚLI PÓJDZIESZ DO DOKTORA WOJCIECHOWSKIEGO RZECZYWIŚCIE CHORY,
TO ZOBACZYSZ LEKARZA ZAANGAŻOWANEGO I KOMPETENTNEGO!

Na następnej wizycie spokojnie poczekasz na niego, przeczekasz telefony.
Ty także możesz zadzwonić i pomoże Ci przez telefon, oczywiście o ile to możliwe :)
I przekonasz się sam, czy jest gburem.

Nie idź z gotową diagnozą i postawą roszczeniową, żaden lekarz tego nie lubi.

Polecam szczerze wszystkim chorym!
I życzę zdrowia.

Kompetentny i niezwykle uprzejmy lekarz. Zdecydowanie polecam!

Kompetentny i niezwykle uprzejmy lekarz. Zdecydowanie polecam!

Bezszczelny cynik i gbur! Zero szacunku dla pacjenta gra wielkiego bonze,a nie lekarza. Niezwykle opryskliwy i pogardliwie odnoszacy się do pacjenta. Biurokrata która o recepte za 20gr potrafi zrobić awanture. Nie chce mu sie wypisywać nawetzwolnień do szkoły i uznał,że to rodzice mogą decydować ile dziecko może nie być w szkole nieobecne.Potrafi się spóźnić 1-2 h bo zajmuje się wszystkim tylko nie leczeniem pacjentów (moja wizyta trwa średnio 3 minuty). Wiecznie zły,niezadowolony,ziewający,kaszlący i non stop rozmawiający ze znajomymi przez telefon.Ten lekarz to tragedia narodowa. O nic się tak nie troszczy jak o pieniądze pacjenta.Zgadzam się z negatywnymi opiniami przedmówców jemu zależy tylko na pieniadzach z puli,które ma na pacjentów. Najchętniej wysyła od siebie pacjentów do lekarzy specjalistów.
A sam taki Grzegorz ,,NIC NIE MOGĘ,, Wojciechowski. To po co komu taki lekarz? Prwdziwy antonim dr.Housa i cisza nad tą trumną.

Lekarz naprawde godny polecenia. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, oczywiście jak to każdy lekarz zabiegany, ale naprawde wspaniały facet.

Pan dr. niech nie udaje,że przyjmuje chorych, bo robi to na marginesie swojej działalności. Mam wrażenie, że on to robi bo musi mieć praktykę lekarską. Jeśli tak, niech weźmie sobie ze trzech pacjentów (klientów),a resztę dla ich dobra odda pozostałym lekarzom.

Spóźnił się 1,5 godziny! Kojarzy mi sei takim co bierze łapówki. Nie wzbudziła we mnie zaufania wręcz przeciwnie.