lekarz Grzegorz Wójcik

Psychiatra

Wspaniały psychiatra. Pełen empatii. Uratował mi życie nie jeden raz i nie dwa. Z nieprawdopodobną wiedzą .

Wspaniały, kompetentny, konkretny, szczery człowiek. Wysłucha, doradzi, postawi trafną diagnozę, łącznie z leczeniem. Polecam z całego serca

Arogancki i pozbawiony empatii. STANOWCZO ODRADZAM WIZYTY U TEGO PANA!!! Braki elementarnej wiedzy i kultury osobistej. Chamskie zachowanie. Ten Pan nie powinien nikogo leczyć!!! Taka jest moja opinia po zdarzeniu które miało miejsce dnia 10.08.2021 w Hipokratesie w Kętach. Miałem umówioną wizytę. Czekałem na nią ponad 2 godziny w korytarzu. Pan Wójcik wpuszczał ludzi którzy przyszli długo po mnie. Jak się upomniałem, że to niesprawiedliwe traktowanie mojej osoby, to odesłał mnie do domu bez żadnego wyjaśnienia. To się po prostu w głowie nie mieści. Zamknął drzwi i tyle. Nie obchodziło go to, że leczę się w tej prywatnej przychodni długie lata, że potrzebuję do prawidłowego funkcjonieania lekarstw, że mój stan zdrowia się pogorszył. Nic Go nie obchodziło. Tego typu zachowanie, którego świadkiem byli inni oczekujący pacjenci oraz Panie w recepcji nie powinno nigdy mieć miejsca. Pan Wójcik powinien się wstydzić, ale podobno z uśmiechem na twarzy przyjmował dalej pacjentów. Jedna z nich widząc ordynarne Jego zachowanie, zrezygnowała z wizyty i wyszła kilka minut za mną. Myślę, że zdarzenie powinien zarejesstrować monitoring.

podejscie do pacjenta moze i dobre ale to nie wszystko co potrzebne by byc psychiatra.....................................

Lekarz ,który jest z powołania w swej profesji , jestem pod jego opieką od 7 lat, jego podejście do pacjenta , umiejętność wysłuchania i podjęcie właściwego doboru leku i terapii w moim przypadku jest skuteczne,dzięki panu doktorowi z moją chorobą mogę normalnie żyć i funkcjonować w codziennym życiu. Dziękuje i składam wyrazy szacunku za to co robi