dr Grzegorz Zaborowski

1,9
1,4
1,6
1,3

Byłam u tego lekarza w sobotę. Mojemu rocznemu dziecku poświęcił 2 minuty i kazał podawać to co podawałam sama zanim zgłosiliśmy się do lekarza. Dziś mamy poniedziałek, z dzieckiem jest coraz gorzej i prawdopodobnie wylądujemy na ostrym dyżurze. Beznadziejna, niekompetentna osoba, arogancka, złośliwa i nie dbająca o higienę osobistą. Nikomu nie życzę kontaktu z Panem Doktorem!

Nie wiem czy lekarz jest dobrym specjalistą bo nie znam się na medycynie i ciężko jest mi to ocenić. Wiem,że podczas wizyty był bardzo nie uprzejmy, nie wyjaśnił mi na czym polega choroba (nie pytałem się bo nie dał mi dojść do słowa). Podczas wizyty miał wiele pretensji i sam już nie wiem o co bo byłem bardzo zestresowany stanem zdrowia swojego dziecka. Mam nadzieję, że przepisane lekarsta będą skuteczne i moje dziecko wyzdrowieje. Jeśli chodzi o uprzejmość lekarza oraz wzbudzanie zaufania daje 1 ale jeśli chodzi o względy medyczne daje 3 bo nie wiem jak ocenić tego lekarza. Mam nadzieję, że na swojej drodzę będe spotykał dobrych specjalistów, którzy będą uprzejmi i będą potrafili traktować pacjenta jak partnera a nie zło koniecze. Rozumiem lekarzy, że w dobie wprowadzanych nowych przepisów walczą o swoje prawa ale nie może się to odbijać na pacjentach.
Wyrozumiały pacjent

Witam Byłem na nocnym dyżurze na czumy, z tym człowiekiem w ogóle nie można dyskutować, wszystko wie lepiej. Nie oglądając dokładnie dziecka stwierdził że, cytuję "coś furgocze" na moje pytanie co furgocze odpowiedział : no przecież mówię że furgocze :/ i przepisał ... Augmentin, Rano poszedłem do swojego lekarza to mała dostała dwa syropy i przeszło bez antybiotyku :) ODRADZAM Pacjentów traktuje taśmowo i powierzchownie, sztuka to sztuka i koniec. Jeszcze raz odradzam,

Witam

ODRADZAM

Pacjentów traktuje taśmowo i powierzchownie, sztuka to sztuka i koniec.

Jeszcze raz odradzam,

KATASTROFA !!! Wg mnie ten człowiek nigdy nie powinien być pediatrą, ani w ogóle żadnym lekarzem z uwagi na swoje cechy osobowe. Nie pomógł, bo nie chciał (czy ew umiał, tego nie wiem), widzę złośliwość, podejrzewam mściwość i takie cechy, których nie powinien przejawiać żaden lekarz. Wygląda, że z premedytacją nie udzielił należytej pomocy, porady, bo mu sprawa nie pasowała lub miał zły dzień. Nie dopuszcza rodzica do głosu, przerywa, wie lepiej i z góry. Wg mnie całkowicie NIEGODNY ZAUFANIA. Zdecydowanie ODRADZAM tego pediatrę, zbyt ryzykowne. Od innych też ma ...

Od innych też ma złe opinie, proszę poczytać wpisy na gronie : http://grono.net/cpim/topic/15001026/sl/pediatra-warszawa/5/0/0/0/#bottom