Witam. Ten lekarz w swoim prywatnym gabinecie robi tak: po wykonaniu usg pacjent nie dostanie wyniku usg ani nawet opisu, szanowny pan doktor chowa wynik i mówi, ze to jest dla niego - bo on będzie prowadził leczenie i pacjent go nie dostanie. Ale pacjent zapłacić musi za usługę usg - tylko że bez wyniku wychodzi. Po prostu rozbój w biały dzień. W ten sposób pan doktor załatwił aż cztery znajome mi osoby - więc u niego to chyba norma. Nie polecam!!!

Dzięki panu lekarzowi, mój syn obecnie jest na oddziale i ma szczegółowe badania, względem ustalenia typu choroby.

Wciąż poszukujesz "Internista Kalisz"?

Słowiańska 56

Przychodnia.