lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog, Pediatra

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

LEKARZ PRZEZ DUŻE LITERY ,OGROMNY SZACUNEK I PODZIĘKOWANIE DLA PANA DOKTORA,najwyższa kultura ,konkretnie i ze znajomością zawodu siostra pacjenta

LEKARZ PRZEZ DUŻE LITERY ,OGROMNY SZACUNEK I PODZIĘKOWANIE DLA PANA
DOKTORA,najwyższa kultura ,konkretnie i ze znajomością zawodu
siostra pacjenta

Z panem Doktorem mieliśmy "przyjemność"spotkać się na oddziale intensywnej opieki noworodków w 2005 roku w którym to na świat przyszedł nasz syn. Wszystko było by dobrze gdyby nie lekarz ginekolog który spartaczył swoją robotę przy porodzie i ciężko mi go nazwać lekarzem.Nasz syn trafił pod opiekę pana ordynatora z niedotlenieniem mózgu lecz dzięki wspaniałej opiece i wiedzy pana doktora nasze dziecko Żyje,chodzi ,po prostu jest cudownym dzieckiem które jest mądre i dobre i kochane.Dziękujemy z mężem temu lekarzowi ponieważ wiemy że zrobił wszystko co tylko w jego mocy aby nasz syn żył i był zdrowy.

Witam! Polecam innym rodzicom tego lekarza z czystym sumieniem. Moja córka ma dziś 9 lat i gdyby nie dr.Zieliński nie było by jej, uratował jej życie trafną diagnozą i skutecznym leczeniem na OIOM-ie. Dziękuję! Na tym oddziale cały jego zespół to doskonali ludzie i kompetentni lekarze.

Wspaniały lekarz, zajmował się naszym synkiem po urodzeniu. Dzięki niemu mamy wspaniałego, zdrowego synka. Świetna opieka na oddziale patologi. Dziękuję za fachową opiekę nad synem wszystkim lekarzom i pielęgniarkom z oddziału. Prawdziwi ludzie z powołaniem:-)

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa