lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog, Pediatra

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

LEKARZ PRZEZ DUŻE LITERY ,OGROMNY SZACUNEK I PODZIĘKOWANIE DLA PANA DOKTORA,najwyższa kultura ,konkretnie i ze znajomością zawodu siostra pacjenta

LEKARZ PRZEZ DUŻE LITERY ,OGROMNY SZACUNEK I PODZIĘKOWANIE DLA PANA
DOKTORA,najwyższa kultura ,konkretnie i ze znajomością zawodu
siostra pacjenta

Z panem Doktorem mieliśmy "przyjemność"spotkać się na oddziale intensywnej opieki noworodków w 2005 roku w którym to na świat przyszedł nasz syn. Wszystko było by dobrze gdyby nie lekarz ginekolog który spartaczył swoją robotę przy porodzie i ciężko mi go nazwać lekarzem.Nasz syn trafił pod opiekę pana ordynatora z niedotlenieniem mózgu lecz dzięki wspaniałej opiece i wiedzy pana doktora nasze dziecko Żyje,chodzi ,po prostu jest cudownym dzieckiem które jest mądre i dobre i kochane.Dziękujemy z mężem temu lekarzowi ponieważ wiemy że zrobił wszystko co tylko w jego mocy aby nasz syn żył i był zdrowy.

Witam! Polecam innym rodzicom tego lekarza z czystym sumieniem. Moja córka ma dziś 9 lat i gdyby nie dr.Zieliński nie było by jej, uratował jej życie trafną diagnozą i skutecznym leczeniem na OIOM-ie. Dziękuję! Na tym oddziale cały jego zespół to doskonali ludzie i kompetentni lekarze.

Wspaniały lekarz, zajmował się naszym synkiem po urodzeniu. Dzięki niemu mamy wspaniałego, zdrowego synka. Świetna opieka na oddziale patologi. Dziękuję za fachową opiekę nad synem wszystkim lekarzom i pielęgniarkom z oddziału. Prawdziwi ludzie z powołaniem:-)

Doktor leczy naszego syn od urodzenia. Za każdym razem kiedy pojawia sie problem jest do dyspozycji, chyba że nie ma go w Częstochowie. Podobnie rzecz się ma z naszą świeżo narodzoną córka. Doskonały fachowiec, spokojny i kompetentny. Uspokaja rodziców swoim opanowaniem. Co bardzo ważne z dużą rozwagą stosuje antybiotyki /właściciwe nigdy/ potrafi leczyć przy wykorzystaniu domowych metod plus proste lekarstwa. Znan też opinie od rodziców wcześniaków, którym pomagała. Krótko fachowiec i lekarz z powołania.

jestem ojcem dziecka którego niestety nie udało się uratować ale pomimo wszystkiego pan Zieliński jest wspaniałym lekarzem i wie o czym mówi do ludzi na samym początku myślałem że jest taki sam jak wszyscy przeciętni lekarze i po dwóch dniach po narodzinach mojego dziecka przekonałem się że facet jest szczery i nie patrzy na to żeby mu do fartucha wsadzić jest człowiekiem kompetentnym i bardzo dobrym w swoim fachu a jeżeli ktoś myśli że lekarze potrafią czynić cuda to się bardzo mylą oni są po prostu ludźmi i robią wszystko co w ich mocy aby pomóc naszym dzieciaczkom DZIĘKUJE PANU BARDZO PANIE GRZEGORZU ZA WSZYSTKO ZA CAŁE POŚWIĘCENIE I ZA PANA SERCE "KRZYSIEK K"

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Do Pana Zielińskiego trafiłam przez przypadek i nie żałuję. Dzięki Niemu moja córka jest zdrową i mądrą dziewczynką. Dziękuję i polecam.

Pediatra, Ordynatore oddziału Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w szpitalu na Parkitce.Polecam Pana doktora, wspaniały lekarz "z powołaniem" rzeczowy, konkretny, solidny, nie faszeruje dzieci antybiotykami,jak większość lekarzy.Jeden z niewielu, do którego mamy 100% zaufanie.

Bardzo dobry lekarz,uratował życie mojej córeczce.Moje dziecko urodziło się w 25 tygodniu ciąży w Zywcu a potem zostało przewiezione do szpitala w Czestochowie, tam spodkaliśmy się z bardzo dobrą opieką lekarską i pielęgniarska.Bardzo dziękuje wszystkim lekarzą i pielęgniarką za uratowanie życia i opieke nad moją Juleczę.