Grzybica

Dermatolog Płońsk lekarz Iwona Konca

Gabinet Dermatologiczny, Przychodnia "Eskulap"
ul. Grunwaldzka 11a
Płońsk

Mam 16 lat, do pani doktor przyszłam z trądzikiem. Leki przepisane przez panią doktor bardzo poprawiły stan mojej skóry. Oprócz leków pani doktor wytłumaczyła mi jak pielegnować skórę. Następną wizytę mam za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyt. Polecam. :)
Opinia dodana przez: Sandra

43-300 Bielsko-Biała

Podologia Help 3
ul. Starołęcka 42
Starołęka, Poznań

Witam wszystkich. Zaczęłam szukać podologa jak zasugerowała mi to moja dermatolog. Szczerze mówiąć wcześniej nie wiedziałam nawet o istnieniu takiej specjalizacji.
Mam szczescie ze trafilam na pania Elize.
Jest cierpliwa, ma podejscie do pacjanta, umie wysłuchac. Polecam szczerze wszystkim!!
Opinia dodana przez: Aleksandra B
Dermatolog estetyczny Łódź dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym ...
Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.
Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
Wenerolog Warszawa dr n. med. Agnieszka Staniewska

dr n. med. Agnieszka Staniewska

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 100

DagDerm
Pasaż Ursynowski 1

Bardzo miła, tłumaczy przystępnie, sprawnie szybko usunęła mi bardzo liczne brodawki łojotokowe z pleców i brzucha oraz wszystkie włókniaki z szyi -dużo Oceniła znamiona. Wszystko wygoiło się w ciągu tygodnia Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Krystyna
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, USG

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!

wizyta już od 150

Sports-Med
Ul. Uphagena 28, 80-237
Wrzeszcz, Gdańsk

Długo szukałam dietetyka w Trójmieście, szukałam głównie poprzez strony internetowe. Panią Wiktorię Kreft poleciła mi moja lekarka. Weszłam na strone Sports-Med, bardzo mi się podobała i były w niej zawarte logiczne informacje. To taka młoda osoba, a już ma takie ogromne doświadczenie w zawodzie. Pierwsza wizyta trwała godzinę i naprawdę była bardzo dokładna, Pani Wiktoria wypytała mnie na prawdę dokładnie o to co jem, o to dlaczego podjadam, jakie mam ...
Opinia dodana przez: Roksana
Wenerolog Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam
Opinia dodana przez: wyczi
Ginekolog położnik  dr n. med. Agnieszka Szukała

dr n. med. Agnieszka Szukała

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chcę podziękować serdecznie pani dr.Agnieszce Szukła.Jestem bardzo wdzięczna pani dr.Agnieszce Szukała za miłe podejście do mojej osoby i bardzo trafną diagnozę . Byłam na trzech wizytach u pani doktor , jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką fachowością lekarza jaką jest pani Szukała .Na moje pytania zadawane w trakcie badań był od razu odzew bardzo wyczerpujący i jak dla mnie zrozumiały .Ogromna wiedza i kompetencja mówią same za siebie .Z ...
Opinia dodana przez: Anna