lekarz Halina Boduch-Nowicka

Laryngolog dziecięcy

polecam panią doktor! leczyła mnie z przewlkłej chproby przez wiele lat jak byłam dzieckiem. zawsze mozna było na nią liczyć, mama bardzo zawsze chwaliła profesjonalizm i zaangażowanie pani doktor, dzięki której wyrosłam na zdrową kobietę. czytałam wcześniejsze komentarze, każdy ma własne doświadczenia - ja bardzo dobrze wspominam! :)

Miałam kontakt z panią dr w przychodni i jestem mile zaskoczona. Szczegółowo zbadała mojego 8 letniego syna i wyjaśnienia moje wątpliwości. Nie rozczulala się nad synem ale kompleksowo podeszła do problemu. Wcześniej byłam u kilku lekarzy prywatnie i nikt tak dokładnie nie zbadał mojego syna. Jestem bardzo zadowolona.

Trafiłam do pani doktor z moim 3,5 letnim synem z polecenia. Tracił słuch - woda w uszach i przerośnięte migdałki. Pani doktor przebadała synka dokładnie - zajrzała w oczy, do nosa, do gardła, do uszu, zleciła prześwietlenie. Mimo to wydała mi się bardzo oschła, nieprzyjemna i bez cierpliwości w stosunku do dziecka. Umówiłam się do innych lekarzy ale ci od razu chcieli przeprowadzać operacje wycinania migdałków. Chciałam tego uniknąć. Wróciłam do pani doktor i mimo moich wrażeń kontynuowałam leczenie. Podawane były antybiotyki, leki na alergię krople do nosa, do ucha, dmuchany był balonik nosem, po drodze badanie słuchu. Pani doktor twierdziła, że jak dziecko urośnie powiększy się przestrzeń w gardle i migdałki się schowają nie będą uciskać na narządy słuchu i problemy z niedosłuchem znikną. Dziś syn ma 5 lat, kilka dni temu po wizycie okazało się, że rzeczywiście migdałki się schowały, uszy OK. Jestem bardzo szczęśliwa, że obeszło się bez wycinania pod narkozą, jak sugerowali inni. Ja polecam tego specjalistę.

Opinia po kilku wizytach: Pani dr. brakuje podejścia do dzieci. Chaotyczna i niedelikatna. Podczas usuwania woskowiny z ucha polała sie krew u mojego kilkuletniego dziecka. Wizytę uznała za niepotrzebną a po lekach objawy nie minęły, natomiast powstało ostre zapalenie ucha i perforacja błony bębenkowej zdiagnozowane juz przez innego lekarza. Nie polecam tej kobiety! Moje dziecko ma uraz do lekarzy przez tego lekarza...

Pani dr fakt, wiekowo baaardzo doświadczona. Bardzo chaotyczna, spadały jej narzędzia. Przy tym niezbyt miła wobec dziecka. Odradzam wizytę u Pani dr. Dziecko miało zapalenie ucha. Przepisała niespełna 5 letniemu synkowi bardzo silny antybiotyk- Sumamed forte, twierdząc, że to delikatny antybiotyk. Jak się okazało jest to tzw."koński antybiotyk", czyli ma postawić szybko na nogi. Jednocześnie dowiedziałam się, ze wiele dzieci miało spore problemy po tym antybiotyku. Kto przepisuje dziecku antybiotyk na 3 dni?! Tak można postępować z dorosłym człowiekiem, a nie z małym dzieckiem. Na szczęście poszłam z synem do drugiego lekarza, który dobrał bardziej "normalny antybiotyk". Jeśli już ktoś się wybierze do tej Pani dr radzę upomnieć lekarkę aby najpierw zajrzała do zdrowego ucha, a nie do chorego. Tak postąpiła w przypadku naszego syna. Spory błąd, gdyz mogła przenieść infekcję na drugie, zdrowe ucho. Na przyszłość będę o tym pamiętac, teraz innych rodziców upominam. Musimy być mądrzejsi niż niektórzy lekarze!

Cudowny lekarz,podejście do dziecka wspaniałe,sympatyczna i dokładna,wysłuchuje rodziców ,naprawdę polecam

Cudowny lekarz,podejście do dziecka wspaniałe,sympatyczna i
dokładna,wysłuchuje rodziców ,naprawdę polecam

Świetna specjalista! Doświadczona, z właściwym podejściem do pacjenta, kompetentna.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Od razu rozpoznała chorobę dziecka, podczas gdy inni lekarze mieli problemy z diagnozą. Badanie dziecka szczegółowe: oczy, nos,gardło, uszy.Poświeciła nam naprawdę dużo czasu dokładnie badając i odpowiadając na wszystkie nasze pytania.super podejście do dziecka:)polecam bardzo.

Bardzo dobre wrażenie, kompetentna, doskonała znajomość zagadnień medycznych, b.dobre podejście do dziecka. Pani doktor budzi zaufanie, a jej diagnozy są trafne. Trafiłam do niej dzięki poszukiwaniom w internecie i nie zawiodłam się. Super lekarz!! Z powołania, oddany swej pracy. Po wizycie, zaaplikowanych lekach synek czuje się o niebo lepiej. Polecam na trudne konsultacje laryngologiczne. Zadowolona mama

Zadowolona mama