lekarz Halina Chmielewska

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Najgorszy lekarz u jakiego byłem. Obraża ludzi i wyśmiewa. Pacjent powinien u lekarza czuć się bezpieczny a nie jak intruz. Pani Dorkor zachowuje sie jakby byla jedyna i najlepsza a z ludzi robi głupków. Porażka. Stanowczo odradzam.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Obraża pacientów, traktuje z góry i poniża. Byłam na fundusz. Więcej tam nie pójdę. Przestrzegam innych pacjentów

Wyjątkowo niemiła pani doktor. Pomijając sarkazm i brak przyjaznego nastawienia do pacjenta, pani doktor odmówiła mi leczenia z powodów, których nie uważam za zasadne. Może i pani doktor jest fachowcem (niestety nie mogę ocenić), ale na poziomie personalnym, już dawno nie miałam do czynienia z tak nieuprzejmą lekarką. Nie polecam, ale może traktowanie pacjentów przy wizytach prywatnych jest inne :)

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską :)

Doskonały, kontaktowy i przemiły lekarz. Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi do tej pory miałem do czynienia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwe tłumaczenie przypadku, dobry dobór leków i tak można wymieniać. Widać, że to lekarz z powołania i to jest najważniejsze. A to że są kolejki, świadczy tylko i wyłącznie o doskonałej opinii całej przychodni. Zresztą jak ktoś, tak jak ja chodzi tam od kilku lat, to wie w jakie dni i o jakich godzinach przychodzić żeby kolejek uniknąć:)

wizyta umówiona na godzine to kpina z 4miesięczna córa czekałam 2,5h lekki poślizg Pani Doktor nie powiedziała o chorobie metodzie leczenia też nie na 2giej i OSTATNIEJ wizycie nie wiedziałą jakie leki przepisała w karcie pacjenta popisała bzdury bardzo nie miła szkoda czasu na czekanie na termin wizyty nie polecam

szkoda czasu na czekanie na termin wizyty nie polecam

Pacjenci przyjmowani na NFZ muszą długo czekać w kolejce. Jest niepunktualna, chaotyczna. Nie poświęca pacjentowi odpowiednio potrzebnego czasu. Trudno doprosić się wykoania spirometrii. Nie polecam tej Pani doktor.

pierwsza wizyta była ok, rozmowa i nic więcej na kolejnej wizycie moje 1,5 roczne dziecko miało mieć robione testy. w dniu drugiej wizyty czekałam pół dnia aż zostaniemy przyjęci, totalna porażka do tego zostaliśmy bardzo ale to bardzo nie miło potraktowani ponieważ Pani Dr nie zaznaczyła sobie na swojej karcie że jesteśmy przyjmowani na kase chorych strasznie krzyczała i tak skończyła sie druga i ostatnia wizyta :) zdecydowanie NIEPOLECAM !

Do dr Chmilewskiej sa dwie kolejki jedna to pacjenci prywatni gdzie wizyta trwa 45 min, druga kolejka to pacjenci NFZ czas wizyty 7 min, oczywiści ci pierwsi wchodzą bez kolejki wejściem "bocznym" od pielegniarek.Lekarz z duża wiedzą , ale chaotyczna, trzeba kontrolować dawki szczepień itp.Raczej polecam innych lekarzy którzy tez tam przyjmują, pielęgniarki b. sympatyczne.

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Chmielewskiej, sympatyczna, profesjonalna z duzym doswiadczeniem i ogromna wiedza medyczna. Polecam!!! Ilona