lekarz Halina Chmielewska

3,5
3,4
3,4
3,5

Do Pani doktor trafiłam w bardzo poważnym stadium alergii- kilka lat temu.Dzięki Jej wiedzy ,profesjonalnemu podejściu,dobraniu odpowiednich leków ,dziś nie mam problemu z alergią. W okresach wzmożonego pylenia ,stosuję tabletki .Jestem bardzo zadowolona z leczenia i polecam Panią doktor Chmielewską :)

Doskonały, kontaktowy i przemiły lekarz. Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi do tej pory miałem do czynienia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwe tłumaczenie przypadku, dobry dobór leków i tak można wymieniać. Widać, że to lekarz z powołania i to jest najważniejsze. A to że są kolejki, świadczy tylko i wyłącznie o doskonałej opinii całej przychodni. Zresztą jak ktoś, tak jak ja chodzi tam od kilku lat, to wie w jakie dni i o jakich godzinach przychodzić żeby kolejek uniknąć:)

wizyta umówiona na godzine to kpina z 4miesięczna córa czekałam 2,5h lekki poślizg Pani Doktor nie powiedziała o chorobie metodzie leczenia też nie na 2giej i OSTATNIEJ wizycie nie wiedziałą jakie leki przepisała w karcie pacjenta popisała bzdury bardzo nie miła szkoda czasu na czekanie na termin wizyty nie polecam

szkoda czasu na czekanie na termin wizyty nie polecam

Pacjenci przyjmowani na NFZ muszą długo czekać w kolejce. Jest niepunktualna, chaotyczna. Nie poświęca pacjentowi odpowiednio potrzebnego czasu. Trudno doprosić się wykoania spirometrii. Nie polecam tej Pani doktor.

pierwsza wizyta była ok, rozmowa i nic więcej na kolejnej wizycie moje 1,5 roczne dziecko miało mieć robione testy. w dniu drugiej wizyty czekałam pół dnia aż zostaniemy przyjęci, totalna porażka do tego zostaliśmy bardzo ale to bardzo nie miło potraktowani ponieważ Pani Dr nie zaznaczyła sobie na swojej karcie że jesteśmy przyjmowani na kase chorych strasznie krzyczała i tak skończyła sie druga i ostatnia wizyta :) zdecydowanie NIEPOLECAM !

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Opole"?

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole