lekarz Halina Cieślikowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Po państwowej służbie zdrowia nie oczekuje się może doskonałej opieki, ale liczyłem chociaż na dokładne przeprowadzenie badania dziecka. Wizyta była szybka, przyczynkowa i moim zdaniem bez wniosków. Przepisany standardowy zestaw leków na przeziębienie, dopiero kolejny, prywatny lekarz miał bardziej kompleksowe podejście. Na duży plus oczywiście uprzejmość Pani doktor.

Cóż pisałam opinie kilka lat temu ale została widać usunięta. Pani C. była moja lekarką od niemowlęcia.Rodzice byli zadowoleni. Natomiast dostałam wyprysków na CAŁYM ciele mając lat 11 a ta Pani uznała że to trądzik... Wysypywało mnie coraz bardziej. Po wizycie innego lekarza prywatnie okazało się że to ospa. Nie wstyd Pani? Pediatra....

Jestem zupełnie nie zadowolony, zostałem źle potraktowany. (Nie mam więcej uwag, a żeby upublicznić wiadomość trzeba mieć co najmniej 100 znaków dlatego przedłóżam wiadomość)

zdecydowanie odradzam nie rozpoznala uczulenia na bialko mleka krowiego u 7 tyg dziecka!

Pani doktor prowadzi moją córkę od urodzenia, nie mam żadnych zastrzeżeń - jako rodzina lekarska oceniamy p. dr merytorycznie na db+ (byłoby bdb, gdyby p.dr miała bardziej krytyczne podejście do preparatów homeopatycznych), jako normalni ludzie bardzo cenimy Ją za wzorowe podejście do pacjenta i jego rodziny. Polecam gorąco p.dr Cieślikowską

Panią Dr H. Cieślikowską znam od ponad 20 lat. W przychodni w Łodzi przy ul. 10 Lutego na swojego lekarza wybrali ją sobie moi synowie, bo wzbudziła w nich największe zaufanie, choć w tym czasie w tej przychodni inne panie doktór też były bardzo dobre. Zawsze mogłam jako matka liczyć na fachową pomoc Pani Doktór, bo starszy syn w wieku dziecięcym bardzo dużo chorował, ale dzięki kompetencji Pani Dr udało się opanować te choroby.

Nawet na najbardziej histeryczne pytania matki potrafi konkretnie i dokładnie odpowiedzieć. Leczyłam u niej już dwu dorosłych synów, do dziś ją uwielbiają, bo jako lekarz rodzinny prowadzi ich nadal, choć to już dorośli ludzie. Bardzo gorąco polecam.

Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Zawsze uśmiechnięta, dzieci się jej nie boją. Sama będąc dzieckiem się u niej leczyłam, teraz prowadzam syna. Gorąco polecam

Pani doktor Halina Cieślikowska jest bardzo dobrym lekarzem. Ma świetne podejście do dzieci i rodziców. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Chętnie wszystko wytłumaczy i odpowie na pytania. Jest bardzo kompetentnym lekarzem. Mój synek bardzo lubi do niej chodzić.