dr n. med. Halina Ciszewska-Bogdał

Hepatolog

Dzisiaj w dniu 01.07.2020 z okazji Imienin Pani Doktor Haliny Ciszowskiej Bogdal, skladam Pani Doktor serdeczne Zyczenia Wszystkiego co Najlepsze, a zwlaszcza zdrowia, ktore mnie pacjentowi Andrzejowi Cieplakowi Pani Doktor przywrocila ratujac zycie. Szczesc Boze Pani Doktor.

Wspanialy lekarz, cudowny czlowiek.Dzieki pani Doktor zyje.Tyle trudu,zyczliwisci,serca i fachowosci stanowi ogrom Jej wkladuw ratowanie zycia.Jestem niezmiernie wdzieczny i pod wrazeniem fachowosci dajacej takie efekty jak w moim przypadku.Polecam Pania Doktor wszystkim potrzebujacym pomocy, jest znakomita i niezastapiona. Andrzej z Olkusza.

Szanowna Pani Doktor Nauk Medycznych Halina Ciszowska Bogdal uratowala mi zycie. Nadal sie ze mna kontaktuje pytajac o zdrowie, ja zas mam pewnosc iz zawsze moge liczyc na pomoc.Pani Doktor jest wzorem lekarza, ogromna empatia, ktorej tak wielu dzis brakuje.Polecam Pania Doktor wszystkim potrzebujacym pomocy gdyz jest wzorem fachowosci, dobroci, bezinteresownosci, ratujac rzecz bezcenna a to zdrowie i zycie.Bardzo dziekuje.Pacjent Andrzej Cieplak.

Dzięki sprawnej, życzliwej i kompetentnej pomocy Pani Doktor, moja mama pozbyła się wirusa HCV. Rzadko spotyka się na co dzień, a tym bardziej w potrzebie, osoby tak uprzejme, empatyczne, gotowe poświęcić swój własny czas drugiemu, obcemu przecież człowiekowi. Panią Doktor ze wszech miar, z całego serca można polecić chorym w potrzebie!!! Dziękujemy!

Panią Doktor ze wszech miar, z całego serca można polecić chorym w potrzebie!!!
Dziękujemy!

Wyjątkowy, odpowiedzialny, rzetelny lekarz! Znalazłam się w sytuacji niemal bez wyjścia, skazana na wątpliwej jakości leczenie paliatywne (z niezwykle uciążliwymi skutkami ubocznymi). Dzięki determinacji Pani Doktor trafiłam we właściwe miejsce, gdzie wskutek odpowiedniego leczenia dostałam nowe życie! Pani Doktor nadal mnie wspiera i życzliwie pilotuje postępy w moim zdrowieniu; nie mam słów, by wyrazić Jej wdzięczność!

Wyjątkowy, odpowiedzialny, rzetelny lekarz!