lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

2,6
2,7
2,4
2,1

Jak czytam wystawione opinie, to mam wrażenie, że czytam o innej lekarce... Może rodzice mają zbyt wielkie oczekiwania? Nikt nie zna lepiej swojego dziecka niż matka, a na jej obserwacjach polega Pani doktor. Ja byłam z moim dzieckiem - jestem zadowolona, pełna profeska, dostałam odpowiedzi na pytania, kierunek działania i próbki preparatów. Po wynikach testów - od razu propozycja odczulania. Zatem nie ma na co narzekać.

Podpisuje się pod wszystkimi niekorzystnymi komentarzami. Drętwa, nie odpowiada na pytania, nie tłumaczy, nie będzie nam układać menu itp. Oczywiście nic się nie należy, czytaj- badania, testy itp, Mamy obserwować na co uczulone i eliminować, co każdy wie choćby z internetu!!! Mleko dla alergików tez już nie, czytaj- za długo pije mleko z apteki ze zniżką i NFZ będzie miał pretensje, że za długo dopłaca do mleka dla dziecka!!!!! Wizyta dla wizyty,żeby pobrać kasę za pacjenta i mieć porządek w papierach. Nie poleczm

Ze zdziwieniem przeczytałam wszystkie poprzednie wypowiedzi. Co prawda po pierwszej wizycie nie byłam jakoś szczególnie zachwycona, ale z każdą kolejną odczuwam coraz bardziej, że ktoś się w końcu zajął porządnie moim dzieckiem. Nigdy dr nie była nie miła, ani w stosunku do mnie ani do mojego dziecka (nawet wtedy jak "roznosiło" jej gabinet), wręcz przeciwnie zawsze je zagadała, uśmiechnięta. Pomimo, że moje dziecko ma już półtora roku nadal karmię je piersią i nigdy nie usłyszałam nawet sugestii żeby ją już odstawić. Po prostu trzymamy mocno restrykcyjną dietę obie:) Szczerze polecam ...

Szczerze polecam :)

Witam, jestem po pierwszej wizycie u pani dr - na wstępie zaznaczyła, ze nie będzie mi komponować menu dla dziecka (to chyba sztampowy tekst do wszystkich matek) i ogólnie widać,ze nie lubi kiedy rodzic ma jakiekolwiek pytania. nie zależy mi, żeby lekarz się do mnie uśmiechał na wejście, choć byłoby milej, ale aby udzielił choć odpowiedzi na pytania nurtujące mnie jako rodzica,a nie traktował jak zło konieczne. nie wzbudza zaufania lekarz y się dziećmi, który nie pyta i nie chce sam odpowiadać na pytania. nie polecam

Dziecko miało zostać zdiagnozowane pod kątem alergii. Lekarka nie ma podejścia do dziecka, była nieuprzejma, nic nie wyjaśniała, kazała się umówić na testy i na tym się skończyło.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Zielona Góra"?

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa

Leśna 20 A
66-016 Płoty
Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań
Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
88-230 Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno