lekarz Halina Drozdowska-Kleban

Doktor Halinka to złota kobieta. Prowadziła dwie moje ciąże i odbierała poród. Mam szczęście że spotkałam ją na swojej drodze. Prawdziwy lekarz z powołania.

slyszłam zle opinie o pani doktor do puki nie trafilam do szpitala na ginekologie w Lwowku Slaskim.badanie nieprzyjemne ale podejscie Pani doktor mnie zaskoczyla.Troskliwa,sympatyczna i uprzejma.Polecam

Chodzę na prywatnie, więc jest miła. Ale zauważyłam, że negatywne opinie tutaj i nie tylko wypływają od osób, które spotkały p. doktor w szpitalu...

Bardzo niemiła kobieta. Jest opryskliwa i przy badaniach mało delikatna. Źle zdiagnozowała moją dolegliwośc i źle mnie leczyła przez co miałam inne problemy. KOSZMAR!

Świetny i kompetentny lekarz. Jest miła, umie pocieszyć pacjętke, usmiechnięta,martwi się o pacjętke, jak wyląduje sie w szpitalu zawsze podejdzie,sie zatroszczy i dba od początku do końca. Chodze do niej już prawie 10 lata zaczełam jak miałam 19 lat i opiekuje sie jak swoj ą córką jak sie coś dzieje, kiedys przyjmowała też państwowo w szpitalu w przychodni i tak samo traktowała jak prywatnie. Jak prywatnie chodziłam do niej , bo już nie przyjmowala w szpitalu i w jakims czasie miałam ciężką sytuacje finansową a ona o tym wiedziała nie wzieła pieniedzy za wizyte ani leczenie b o była to wypalanka nadżerki koszt 150 zł. Ciążę prowadziła super i bardzo się martwi o pacjętki.
dziękuje

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam. Badała mnie w szpitalu, gdzie trafiłam z okropnymi bólami i była bardzo niemiła i niedelikatna, chyba weterynarz delikatniej bada zwierzęta;] zresztą odnosiła się bardzo nieprzyjemnie także do innych pacjentek, bardzo się zdziwiłam widząc tu te pozytywne opinie:]

Bardzo ciepła osoba, która troszczy się o pacjentkę.Nigdy nie zostawiła mnie z problemem, ciąża prowadziła z bardzo dużym zaintesowaniem. Również polecam gorąco, jest bardzo dobrym specjalistą.

Naprawdę lekarz godny polecenia. Profesjonale podejście do pacjentów,miła, rzetelna jeśli zachodzi taka potrzeba potrafi nakrzyczeć jak na własne dziecko.Mało jest takich lekarzy którzy się martwią o przebieg ciąży a ONA każdą wkłada w to co robi całe serce.Dziekuje Pani Halinko

Bardzo miła uprzejma i wyrozumiała Polecam !!

Bardzo miła uprzejma i wyrozumiała Polecam !!

Jeśli chodzi o leczenie dobra lekarka, co do podejścia do pacjentki to zależy chyba od pacjentki.