lekarz Halina Eberhardt

2,3
2,4
2,6
2,1

Pani Halina jest chyba lekarzem zpowołania. Swoją pracę z dziećmi i na rzecz dzieci traktuje bardzo serio i z ogromną cierpliwością. Podczas badania dziecka jest jednocześnie serdeczna i kompetentna. Wszystkim rodzicom, jeśli już tego potrzebują, życzę TAKIEGO LEKARZA. Rodzic

Niby taka kompetentna a nie wykryła u dziecka poważnej choroby. Kazano nam pisać skargę na nią za tak duże zaniedbania ,ale szkoda nerwów. Wcale nie słucha rodzica , jest arogancka ,a wręcz bezczelna.Otwarcie twierdzi ,że szkoda jej wypisywać skierowań na badania dla dzieci ,bo ma limity... Z takim podejściem nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt, a co dopiero małych bezbronnych dzieci. Chyba pora na emeryturę ,bo kolejni rodzice mogą nie być już tacy wyrozumiali.

Typowy przykład osoby, która rozminęła się z powołaniem, nie ma podjejścia do dzieci ani do rodzica, bada dzieci od niechcenia, wogóle przyjmuje pacjentów jakby za kare, z góry ocenia i nie da sobie nic powiedzieć od razu wina rodziców, że dziecko które właśnie zbadała w taki przemiły sosób dostało histerii porażka

Pani doktor jakoś nie umiała wzbudzić mojego zaufania, niewiele wiedzy wynosiłam z gabinetu, zmiana lekarza wyszła nam na dobre. Może jest kompetentna ale ma problem z przekazaniem wiedzy.

Niemiła, bez podejścia do dzieci. Pracuje jak by nie miała na to ochoty ani czasu, o Sercu już nie mówię!!

Wspaniały ,kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do dziecka.

Wspaniały ,kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do dziecka.

Pani nieprzyjemna, oceniająca z góry, krytykująca rodzica i wiecznie niezadowolona z oczekiwań rodzica np. na konkretne skierowanie do specjalisty. Ponadto popełnia liczne błędy przy wypisywaniu wspomnianych skierowań i recept.