lekarz Halina Filak

1,8
1,9

Beznadziejna, niekompetentna a w dodatku opryskliwa! Ta pani w ogóle nie powinna pracować jako lekarz! Zamiast dokładnie zbadać, robi wykłady że najpierw powinno się pójść do apteki a nie ustawiać się w kolejkach na korytarzu gdzie czeka 50 pacjentów. Masakra jakaś!

Beznadziejny lekarz zero kompetencji.Pracownik ZUS zasugerowal mi złożyc skarge do izby lekarskie jak zostałem potraktowany przez Panią : doktór:

Beznadziejny lekarz. Mówi że jest już na emeryturze i ma 40 lat doświadczenia i twierdzi że mam grypę. Wpisuje w kartotekę że gardło mam czyste, węzły chłonne niepowiększone - tak się składa że też mam doświadczenie i sprawdzałam gardło i węzły chłonne przed wyjściem - mam anginę jak nic.

Zero kompetencji lekarza. Wogole nie bada i wydaje diagnozę. Szkoda że przychodnia Panaceum niszczy sobie opinię przez takiego lekarza. Dramat.

Dramat! Mam to nieszczęście, że lekarka ostatnio została moim lekarzem rodzinnym bez mojej zgody (z tego powodu nie polecam PANACEUM w Raciborzu). Każda moja dolegliwość traktowana jest jako wymysł, nieważne że ten wymysł łączy się z kaszlem, gorączką i innymi objawami. Lekarka nie raczy nawet pacjenta osłuchać. Ostatnio trafiłam z zapaleniem ucha (ostatecznie stwierdzonym przez laryngologa) na nocną opiekę, niestety znów do "wspaniałej" lekarki. Oczywiście po spojrzeniu w ucho usłyszałam, że to tylko woda i mam nie wymyślać, zostało mi zalecone poskakanie na jednej nodze, żeby wody się pozbyć.... Dodatkowo dowiedziałam się, że nie może to być absolutnie powikłanie po zapaleniu zatok ponieważ wg lekarki przy zapaleniu zatok nie ma kataru.... Dziwnym trafem przy wyjściu otrzymalam ostatecznie receptę na antybiotyk.
Brak podejścia do pacjenta, brak empatii, brak kompetencji. Lekarka zamiast stosować się do wiedzy medycznej wydaje swoje dziwne osądy i zalecenia. Równie dobrze można sobie wywróżyć chorobę z fusów jak wierzyć owej lekarce...

Od kilku lat leczę się u Pani Doktor, ale chyba od jakiegoś roku coś się dzieje z Panią Filak. Zawsze dokładna, wyszukiwała nieznane dotąd diagnozy, które potwierdzały potem badania i leczenie naprawdę skuteczne! Kilka tygodni temu zjawiłem się do Pani Doktor z bólem migdałków i mówię, że wyglada mi to na anginę - Pani Doktor zjechała mnie, że jak Dr Google mi dał diagnozę to po co przychodzę! Po czym zajrzała do gardła świecąc sobie telefonem i na cito laryngolog do wycięcia ropnia. Spanikowany poszedłem prywatnie jak najszybciej do laryngologa, a laryngolog tylko po opisie objawów zaśmiał się i stwierdził, że angina! Za każdym razem Pani Doktor jest arogancka, opryskliwa, w czasie COVID człowiek przychodzi na umówiona godzinę, a Pani doktor ma w d…. ze cała poczekalnia ludzi, bo właśnie ucina sobie pogaduszki z pielęgniarkami i ma przerwę na papierosa. Coś się podziało, może problemy osobiste?

Byłam dzisiaj u pani doktor pierwszy raz. Nie wiem skąd te negatywne opinie. (Chyba, że są 2 różne osoby). Zostałam dokładnie przebadana. Nie pamiętam, aby wcześniej jakiś lekarz dał mi skierowanie na badania. Jestem pod wrażeniem uprzejmości i profesjonalności.

Ta kobieta to porażka sama w sobie, nie mówiąc o tym, że wykonuje pracę lekarza! Kpina, arogancja i niekompetencja. Przykro, że kogoś takiego się zatrudnia no ale chyba dlatego, że inni nie chcą. Nocna opieka przy Gamowskiej w Raciborzu.... chyba siedzi tam za katę. Ledwo stojąc na nogach myslalam, że otrzymam tam pomoc. Stwierdzila, że jedtem zdrowa. To jest kpina, że komuś takiemu placi się za takie diagnozy z naszych składek. Lepiej echac do Rybnika.

Nie polecam tej Pani jako lekarza prowadzącego i wgl.Jest nie kompetentna krzyczy i jest opryskliwa źle odnosi się do pacjentów wydaje diagnozę nie badając pacjenta . Moją chorobę przypisała reakcji poszczepienej która była 3 mc wstecz. Mówiąc tej Pani że mam gorączkę grypę i zapchane zatoki od razu skierowanie na covid . Mówię tej Pani że się przeziębiłam bo miałam przeprowadzkę i większy wysiłek to ona wie lepiej .Nie komentuje sprawy związanej z rejestracją którą dokonałam tel i w tym samym dniu o 12 miałam być przyjęta .Przyszłam przed czasami ...

Nie polecam tej Pani jako lekarza prowadzącego i wgl.Jest nie kompetentna
krzyczy i jest opryskliwa źle odnosi się do pacjentów wydaje diagnozę nie badając pacjenta . Moją chorobę przypisała reakcji poszczepienej która była 3 mc wstecz. Mówiąc tej Pani że mam gorączkę grypę i zapchane zatoki od razu skierowanie na covid . Mówię tej Pani że się przeziębiłam bo miałam przeprowadzkę i większy wysiłek to ona wie lepiej .Nie komentuje sprawy związanej z rejestracją którą dokonałam tel i w tym samym dniu o 12 miałam być przyjęta .Przyszłam przed czasami i zgłosiłam się do rejestracji poczym Pani poinformowała że mam usiąść i zaczekać na Panią Doktor że może się spóźnić do pół godziny.Kiedy Pani doktor się zjawiła i poprosiła do gabinetu spotkała mnie nie miła sytuacja .Pani doktor wyprosiła mnie z gabinetu twierdząc że nie ma na mojej kartotece wpisanej godziny przyjęcia i wmawiała mi że się wciskam komuś do kolejki co było nie prawdą bo byłam pierwsza i wszyscy pacjenci przyszli za mną .Powiedziałam Tej Pani że tak się nie traktuje pacjentów ze zachowuje się nie profesjonalnie że zrobiłam wszystko poprawnie i rejestrowała się i nie powinnam być tak traktowana inni pacjenci byli oburzeni jej zachowaniem poczym wyszłam do rejestracji i poprosiłam i wyjaśnienie tej sytuacji to znowu kolejna spychologia i przekładanie winny na kogoś innego .Jak już z łaski swojej zostałam przyjęta to flustracja i niezadowolenie Pani doktor zostały przelane na moją osobę . Sprawnością nie mogę polecić tej Pani zachowanie tego typu osoby powinno być na poziomie a niestety jest odwrotnie.

Wspaniały lekarz, dobry człowiek i bardzo dokładny specjalista. Zleca badania, szuka rozwiązania, woli dokładnie przebadać pacjenta, skierować do szpitala, niż zaniedbać leczenie. Wobec chorych jest kompetentna. Bardzo polecam Panią Doktor.