lekarz Halina Frączek

Lekarz medycyny pracy

Wspaniały lekarz, osiągnęła bardzo wiele - 3 specjalizacje i ogromny zakład, inni co piszą to czysta zazdrość. Na pewno nikogo nie uśmierciła. Piękna, urocza, bardzo wrażliwa kobieta. Uprzejma dla wszystkich. Niezmiernie wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka. To co wiem to też pełen profesjonalizm i perfekcjonizm.

Wspaniała pani doktor, miła grzeczna, uprzejma, zawsze postawi trafna diagnozę i co za tym idzie szybko i skutecznie wyleczy. Polecam!

Doktor Halina Frączek to taki "ludzki lekarz". Słyszałam od pacjentów w poczekalni, że ona leczy także zrozumieniem i dobrocią. Do tego pełen profesjonalizm i niezwykła pracowitość. I cóż - sukces osiągnęła. A poprzedni oceniający to chyba nie może poradzić sobie z zazdrością.

Lekarz z doświadczeniem. Problem - kolejki

Lekarz z doświadczeniem. Problem - kolejki

Profesjonalistka, odpowiada na wszystkie pytania zrozumiale, bada starannie , świetny diagnosta.

Wspaniały lekarz i super dobry człowiek

Wspaniały lekarz i super dobry człowiek

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą i cudowną, wrażliwą i piękną kobietą .

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą i cudowną, wrażliwą i piękną kobietą .

Chodzę do Pani doktor juz od kilku lat. Zawsze jest zyczliwa i mila, wysłucha problemu, doradzi. Trafnie diagnozuje. Oby więcej atkich lekarzy. Niestety zawsze ma bardzo duzo pacjentów - ale warto czekać. Polecam

Polecam

Kompleksowe usługi w jednym dni, możliwość wykonania również badań psychologicznych

Dobry lekarz ( specjalista internista i med. rodziinnej, znajduje czas na w izty także w nocy, nigdy nie odsyła z kwitkiem.