lek. dent. Halina Galwas-Pichurska

Od jakiegoś czasu chodzę do Pani Pichurskiej. Jest ona osobą bardzo miłą i dość wyrozumiałą niestety zęby robione są niedokładnie. Po wyleczeniu zęba prywatnie, z boku dostała się próchnica z powodu niedokładnego wyczyszczenia zęba. Nie zakłada rękawiczek, wszystko jest robione w pośpiechu i lekkim haosie. Po za tym jest człowiekiem z dobrym sercem i wielką zaletą jest to, że nie naciąga na różne zabiegi wręcz przeciwnie odradza dużo, aby nie zniszczyć naszych naturalnych zębów. Tłumaczenie ze strony Pani Doktor mogło by być nieco lepsze. Polecam na 4.

Beznadziejna dentystka, robiłem u niej dwa zęby leczyła jeden na NFZ ,drugi prywatnie. Pierwszy został usunięty po długim leczeniu natomiast drugiego nie wyczyściła dokładnie dała plombę ale wdała się próchnica. Nie zakłada rękawiczek. Nie zamyka drzwi z gabinetu (pacjent czuje sie nie komfortowo gdy ludzie z poczekalni patrzą gdy jest wykonywany zabieg) . Wszystkie zabiegi miałem wykonywane bez znieczulenia. Moja znajoma tez robiła u niej zęby ,po jej leczeniu jeden miała do wyrwania drugi tak leczyła ze trzeba było go zacząć leczyć kanałowo u innego dentysty ponieważ nie został dokładnie ...

Nie zakłada rękawiczek.
Wszystkie zabiegi miałem wykonywane bez znieczulenia.
Moja znajoma tez robiła u niej zęby ,po jej leczeniu jeden miała do wyrwania drugi tak leczyła ze trzeba było go zacząć leczyć kanałowo u innego dentysty ponieważ nie został dokładnie wyczyszczony.
Jeden plus to szybkie terminy ale nie dziwie sie jak nie ma za dużo chętnych pacjentów a nowi po 2 miesiącach uciekają
Generalnie ona psuje zęby a nie leczy. Nie polcam!

Dr Halina Galwas Pichurska w mojej ocenie z z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pracy i pacjenta, żeby w efekcie tenże pacjent mógł cieszyć się pięknym usmiechem, tak jak ja.Jestem pełna podziwu dla kunsztu. Serdecznie plecam Wdzieczna pacjentka Mirka

Dr Halina Galwas Pichurska w mojej ocenie z
Serdecznie plecam
Wdzieczna pacjentka
Mirka

Od pół roku chodze do pani Haliny. Może pozornie nie wzbudzać zaufania, ale to na prawdę dobry stomatolog. Bardzo zwraca uwage rownież na to, aby estetycznnie wyglądały zęby. Ogólnie na mojej 1 wizycie przez ostatniego stomatologa miałam zęby w kiepskim stanie, teraz jest o niebo lepiej:) Przyjmują zarówno prywatnie jak i NFZ, terminy są bardzo ludzkie, goraco polecam!