dr hab. n. med. Halina Garwolinska

Reumatolog

2,6
2,5

Czytając niektóre komentarze, oddycham z ulgą, że nie trafiłam do tej kobiety. Spóźniłam się na wizytę do niej do LUX MED w Marriocie raptem 15 min. (w tym ponad 10 min. to odsyłanie mnie przez recepcjonistki LUXu z piętra na piętro). Po tym czasie Pani doktor stwierdziła, że przyjmie mnie jeśli poczekam, bez informacji kiedy i czy w ogóle to nastąpi. Jakaś kpina, bo na takich zasadach przyjmuje się pacjentów, którzy nie mieli umówionego terminu wizyty i godzą się na to, a nie pacjentów, którzy nie ze swojej winy spóźnili się raptem parę minut. Jak lekarz się spóźnia, to nic się nie stało, gorzej, jeśli robi to pacjent. DNO a nie opieka medyczna!

Liczyłam się u tej doktor ale szybko po kilku wizytach zrezygnowałam, każda wizyta kończyła się bólem głowy i dołem do końca dnia. Pani ta uwielbia ponizac pacjenta, upokaza, stosować jadowite, wredne uwagi i niesprawiedliwy osąd! RADZĘ UNIKAĆ JAK OGNIA!! Łatwo jest się wyżywać na chorym, który przez sam fakt choroby czuje się skrzywdzony i gorszy. OMIJAJCIE SZEROKIK ŁUKIEM, chyba, że ktos lubi poniżanie i znęcanie psychiczne ludzi od których zależy jego przyszłość i zdrowie

Polecam szczerze bo Pani doktor postawiła mnie na nogi i dzięki niej żyję. Siedem lat nikt inny nie umiał zdaignozować mojej choroby, która ciągle postepowała. Pani doktor jest specjalistą i doświadczoną osobą. Józef

Józef

Uwaga !!! Omijajcie z daleko tą p.Doktor - tragedia !!! Pomyliły jej się oznakowania i stwierdziła mi poważną chorobę - przez nią brałam antybiotyk przez 3 tygodnie!!! Jak się właśnie okazało po konsultacji u innych lekarzy całkiem nie potrzebnie !- Twierdziła ,że mam ten antybiotyk brać przez 12 tygodni i nie robiła mi żadnych badań - to mnie właśnie zmobilizowało do konsultacji z innym lekarzem.Oto dwóch lekarzy oburzonych tym faktem i ja z osłabionym organizmem po 3 tygodniach antybiotyku !!! Nie napomnę o tym jak byłam wystraszona ,że jestem ciężko chora !!! TO stara doktorka która już nie powinna pracować !Zastanawiam się nad tym kto zatrudnia tą Panią i dlaczego!!

Trafiłam do dr Garwolińskiej w 2006 roku, właściwie sie nie poruszałam z powodu bólu stawów. W ciągu 3 miesięcy postawiła mnie na nogi. Od czasu kiedy do niej trafiłam nie wiem, że jestem chora. Dba nie tylko o moje stawy, ale o inne moje narządy

NIE POLECAM ! RADZĘ UNIKAĆ, TYM BARDZIEJ PRYWATNIE - STRATA PIENIĘDZY ! SFRUSTROWANA, ROZKRZYCZANA LEKARKA. NIE RZMAWIA Z PACJENTRM, JAK ZACZNIE POUCZAĆ TO MOŻE TAK 20 MIN I CZŁOWIEK WYCHODZI Z WIZYTY Z NICZYM. SZKODA CZASU I PIENIĘCZY

Wprawdzie byłam u utytułowanej p.dr w sierpniu 2007, ale wizyta pamiętna! Moje najgorsze doświadczenie w poszukiwaniu ratunku w okrutnym cierpieniu. Pani dr mówiła do asystentki jak bym była przezroczysta i otrzymałam skierowanie na badania , które były zbędne.Żadnej pomocy, żadnego wyjaśnienia , zawiedzione nadzieje i wyrzucone pieniądze. Miałam złożyć skargę, ale nie starczyło mi sił. Miesiąc później trafiłam do szpitala. Drugi rok jestem na leczeniu biologicznym.

skupiła się tylko na częsci reumatologicznej, lekami z tej dziedziny rozchwiała mi tarczycę a przeciwzapalnymi długo przyjmowanymi spowodowała ciężkie uczulenie. Ma chyba kompleks na punkcie komputera czyli pewnie nie śledzi nowości!

Wlasnie wrocilam od tej lekarki i na nieszczescie uleglam pozytywnym opiniom na tejs stronie i przekonalam sie na wlasnej skorze , ze popelnilam blad i wyrzucilam pieniadze na wiedzme ,a nie lekarza. Nie rozumie jak ta osoba moze byc jeszcze w zawodzie, prawdopodobnie. Cierpi na chorobe starcza lub rozdwojenie jazni. Jestem mloda osoba i dosc atrakcyjna, od momentu wejscia do gabinetu tej lekarki zostalam zmierzona wzrokiem i bardzo nieuprzejmym tonem glosu lekarka zapytala mnie co mnie do niej sprowadza i jak tu trafilam . Mowiac krotko, po wyjasnieniu, ze trafilam ze strony '' ranking lekarzy" ta lekarka ze zloscia zaczela mnie oschle traktowac, pobierznie sparawdzila moje stawy, a mam straszne bole i przepisala mi zwykly lek przeciw bolowy i przeciw zapalny,bez zdjec 45&,czy usg. Jestem w szoku, bo udalam sie do innego specjalisty i okazuje sie ze mam powazne zapalenie stawow i potrzebuje leku modyfikujacego chorobe. Mam zal i jestem w szoku jak ta lekarka moze tak postepowac?? Jak ona wogole jeszcze moze pracowac,przeciez jest na emeryturze,o czym na nieszczeszescie dowiedzialam sie po fakcie. Ta lekarka nie posiada aktualnej wiedzy o najnowoczesniejszych i mnogosci sposobow leczenia chorob reumatycznych. Gdybym pozostala przy jej metodzie leczenia jaki mi przepisala, zostalabym zdeformowana kaleka! Ostrzegam przed udaniem sie do tej lekarki, to nie jest dobry wybor. Leki przeciw bolowe to nie jest metoda leczenia chorob reumatycznych , a ta starsza kobieta/ lekarka na emeryturze to bezduszny potwor,moze chce aby inni mieli zdeformowane stawy jak ona sama ma w rekach!

lekarz z prawdziwego zdarzenia, bardzo kompetentna, cierpliwa, sympatyczna, budzi zaufanie i sprawia, ze pacjent czuje się komfortowo podczas wizyty. POLECAM