lekarz Halina Gola-Lewin

Alergolog, Pediatra

Lekarz nie musi być sympatyczny! Lekarz ma być skuteczny. Owszem Pani doktor nie tryska humorem, ale wyleczyła mnie z astmy i braku odporności 20 lat temu w trudnych czasach. I za to jestem jej wdzięczna:)

Zdecydowanie NIE. Niesympatyczna-trudno. Z wielką łaską przyjęła moje dzieci, bo było późno-trudno. Obejrzała wyniki testów mojego syna i odesłała nas do domu bez słowa! Syn jak smarkał tak smarcze, a "przemiła" pani doktór nie powiedziałą nic o dalszym leczeniu... Po prostu powiedziała nam do widzenia.

Zdecydowanie nie polecam osobom na NFZ, polecam tym, co pójdą na praktykę prywatną.Państwowo szybko,krótki wywiad,dostosowanie się do przesłanek ustawowych - co na NFZ najważniejsze.

NIGDY NIE TRAFILISMY Z DZIECKIEM DO TAK NIE SYMPATYCZNEJ DOKTOR!ZDECYDOWENIE ODRADZAM !

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza gdy widzi się poprawę w stanie zdrowia dziecka....

Miła pani doktor,wspaniałe podejście do dziecka,odpowie na każde pytanie,wykazuje ogromną empatię,a mały pacjent zawsze może liczyć na naklejki.