lekarz Halina Hryniewicz

1,9
1,9
2,1
1,5

Pani niekompetenta, powinna mieć zakaz przyjmowania pacjentów. Mamie nie wystawiała skierowań na proszone badania, stwierdziła, że objawy to taki już mamy urok. Po prawie roku ignorancji okazuje się, że możliwy jest nowotwór. Kompletny brak profesjonalizmu.

Niekompetenty lekarz! Odmawia przyjęcia pacjenta pod pretekstem pilnego zgłoszenia gdzie nadal siedzi i przyjmuje ludzi. Tata pilnie potrzebował pomocy. Składała przysięgę a traktuje pracę jak karę. Nie polecam tej Pani nikomu!!!!

Nie polecam jako lekarza. Tele porady nie są odpowiednią metodą leczenia ,ale ta Pani widocznie tak uważa. Pomimo tego ,iż jest zaszczepiona 2 dawkami szczepionki nie przyjmuje swoich pacjentów. Ewidentny brak empatii na drugiego człowieka, nawet takiego ,z którym pracowała. Odradzam wszystkim

Witam ta pani Doktor to już wszędzie pracowała i na Kościuszki i Monte Cassino i Lelewela i w szpitalu. Jaki finał brak wiedzy na temat chorób, trzeba iść na emeryturę .Nie polecam ,nie polecam

Nie polecam mam wrażenie , że Pani doktor jest już wypalona zawodowo. Trudno uzyskać od niej skierowanie do lekarza specjalisty mimo, że na danym problemie- chorobie się nie zna a wystawienie skierowania nic ją nie kosztuje. Mam wrażenie, że jej obsługa pacjęta zależy od jej humoru. Szczególnie nie polecam osobom młodym.

Pomaga mi od lat. Najlepszy internista w Koszalinie. Czasami faktycznie dosyć nerwowa, ale kto by nie był, jakby 100 osób czekało w kolejce.

Nie polecam tej doktorki ponieważ jest osobą bardzo niesympatyczną jużna sam widok człowiek zastanawia sie czy dobrze zrobił że do niej przyszedł.

Podczas wizyty wprowadza stan zdenerwowania ( atmosfera wizyty zależy od jej obecnego humoru), wypomina pacjentowi koszty jakie ponosi za wypisywanie skierowania na badania, za wypisywanie recept, ograniczając tym sposobem wydawanie niezbędnych zleceń na badania laboratoryjne . Nie polecam.