dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

Pani Doktor Iwan to pełny profesjonalizm, otwartość na pacjenta. Kompetentna, przedstawia trafne diagnozy, bardzo wysoka kultura. Osobiście polecam Panią doktor.

Z całego serca polecam Panią doktor. Za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Serdecznie dziękuję

Pani Doktor Iwan to pełny profesjonalizm, otwartość na pacjenta. Od ponad trzech lat zmagam się z kontaktowym zapaleniem skóry rąk i stóp. Cały czas leczona byłam u różnych lekarzy. Nie było poprawy, choć przyjmowałam leki i dziesiątki maści. Od niespełna dwóch miesięcy leczy mnie Pani Doktor i efekty już są widoczne. Dziękuję, Pani Doktor. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam.

Do Pani doktor zgłosiłam się z bardzo mocnym stanem zapalnym skóry. Pani przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, na podstawie którego zaproponowała sposób leczenia. Wszystkie zalecenia były szczegółowe, Pani Doktor odpowiedziała tez na wszystkie moje pytania. Stan zapalny zniknął po kilku dniach. Bardzo polecam.

Profesjonalna, kompetentna; 5 lat lekarze nie wiedzieli co mi jest - jedna wizyta u Pani Doktor i od razu trafna diagnoza. Polecam.

Polecam każdemu kto zmaga się z trądzikiem różowatym od nawet kilku lat. Pani doktor na prawdę wie jak leczyć. Po niezliczonej ilości wizyt u przeróżnych lekarzy na szczęścoe trafiłam do Pani doktor. Efekt 3 wizyty, badania, antybiotyki i problem znikł. Pierwszy raz spotkałam tak dobrego dermatologa. I co ważne, Pani doktor nie wciąga w wir kolejnych wizyt, czego efektem było zawsze, że dowoadujesz się po roku ze kuracja jednak nie przyniosła rezultatu i teraz wprawadzimy inną. Polecam na 100%