dr Halina Iwan

Dermatolog, Wenerolog

Polecam każdemu kto zmaga się z trądzikiem różowatym od nawet kilku lat. Pani doktor na prawdę wie jak leczyć. Po niezliczonej ilości wizyt u przeróżnych lekarzy na szczęścoe trafiłam do Pani doktor. Efekt 3 wizyty, badania, antybiotyki i problem znikł. Pierwszy raz spotkałam tak dobrego dermatologa. I co ważne, Pani doktor nie wciąga w wir kolejnych wizyt, czego efektem było zawsze, że dowoadujesz się po roku ze kuracja jednak nie przyniosła rezultatu i teraz wprawadzimy inną. Polecam na 100%

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Tarnowskie Góry"?

Sienkiewicza 28 lok. 76
41-800 Zabrze
Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9

gen. Berbeckiego 2 lok. 12