dr Halina Karpińska

Przepraszam, czy , mógłby ktoś podać mi numer telefonu do tej Pani? Bo nigdzie nie mogę go znaleść. Z góry dziękuje.

Swietna Pani Doktor. Profesjonalne mile podejscie. Kompetentna i godna polecenia osoba. Jestem bardzo zadowolona z opieki.

Jestem dzisiaj po wizycie u pani doktor.Jest niesamowita.Poświęciła mi ponad 40 min.Przebadała'' od stóp do głów'',wszystko dokładnie wytłumaczyła.Posiada wiedzę kardiologiczną ,neurologiczną.Jestem pod wrażeniem.Moja córka też jest pacjentką pani doktor.POLECAM!!!!!!

Serce na dłoni... Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam nigdy. Podejście własnie trochę jak Mama, już to ktoś napisał. Polecam naprawdę, bo jest wspaniałym człowiekiem i naprawdę dobrym specjalistą.

Doskonały lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo. Pomimo, że jest kardiologiem, zawsze zadba o profilaktykę zarówno chorób sutka jak i prostaty, potrafi leczyć cukrzycę i tarczycę, nie musimy biegać do sześciu specjalistów. Leczy całą moją rodzinę.

Doskonały lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo. Pomimo, że jest
kardiologiem, zawsze zadba o profilaktykę zarówno chorób sutka jak i
prostaty, potrafi leczyć cukrzycę i tarczycę, nie musimy biegać do sześciu
specjalistów. Leczy całą moją rodzinę.

Rewelacja, zresztą wystarczy spojrzeć na poprzednie komentarze o Pani Doktor. Cierpliwa, empatyczna, ciepła osoba. Posiada ogromna wiedzę, kulturę osobistą, jest pełna taktu. Ja jestem pod jej ogromnym wrażeniem. Ktoś jej szuka? Przyjmuje w Gdyni w Starmedice (ul. 10 Lutego 21).

Pani Doktor wita i żegna pacjenta poprzez podanie dloni i dawno temu przy pierwszej wizycie chyba popełniłam gafę, nie wyciągając ręki, bo nigdy mnie takie "honory" w gabinecie lekarskim nie spotkały.Zawsze z koleżanką,która ma szczęście też leczyć się u Pani Doktor smiejemy się,ze wizyty w gabunecie u tego lekarza powinny być przepisywane na receptę. Chyba tylko matka w życiu tak uważnie słuchała, co może mi dokuczć, wydawać mi się niewłaściwe, ale widomo,ze od lat będąc "mocno" dorosła nie opowiadam jej tego, aby jej nie niepokoić. Pani doktór bardzo uważnie słucha, zaleca badania, aby wystawić prawidłową diagnozę i podejmuje sie leczenia zgodnie z moimi preferencjami, aby nie było mocno chemicznie( enzymy na trawienie-podkreśla, ze te przepisane przez nią są naturalne). A jeśli juz musi być "chemicznie" to żeby bylo jako przeleczenie, a nie na zawsze. Szczęśliwie nie jestem jeszcze tak schorowana, abym byla "dowiązana" do leków. Przez te lata jak Ją znam, Ona szczupleje, a ja tyję, to zobaczymy jak długo bedę "niedowiązana".Mimo tego, że w życiu spotkałam się z sympatycznymi lekarzami, to jednak tak empatycznej osoby jak Pani Doktór Karpińska nie spotkałam jeszcze.

Byłam dzisiaj u pani doktor, przyjmuje teraz w starmedica. Wspaniały lekarz, pełen wiedzy, spokoju oraz uprzejmości. Przychodzać do Pani dr można być pewnym ze zostanie mu poświęcone tyle czasu ile to wymaga sytuacja, zero pośpiechu, szacunek do drugiego człowieka

Lekarz który widzi w pacjencie człowieka. Godna polecenia.

Lekarz który widzi w pacjencie człowieka. Godna polecenia.

Czy ktos wie gdzie teraz przyjmuje dr Karpinska??? Bo w medice juz jej nie ma:(

Czy ktos wie gdzie teraz przyjmuje dr Karpinska??? Bo w medice juz jej nie ma:(