lekarz Halina Kinach

Psycholog

Pani Halina pomogła całej mojej rodzinie w poważnym kryzysie. Zawsze mogłam na nią liczyć i nigdy się na niej nie zawiodłam. To samo tyczy się dwóch osób, którym ją poleciłam. Czymś nie do pomyślenia są ostatnie komentarze na jej temat, najprawdopodobiej osoby te są mocno zaburzone. Nie wyobrażam sobie jak można przekręcać jej atuty w wady, nie sądzę żeby było to jakkolwiek wiarygodne, osądzanie ją o brak kompetencji. Faktem jest, że spędziłam z nią 3,5 roku ale uważam ten czas za adekwatny do rozwiązania moich problemów i nakierowania mnie na "dobrą drogę". Kobieta jest na emeryturze i nadal pomaga pacjentom, z jej historią oskarżanie o prowadzenie biznesu jest zupełnie nie na miejscu. Miałam kontakt z różnymi psychologami i wg. mnie p. Halina jest jak najbardziej jednym z lepszych specjalistów w tej dziedzinie, na terenie Wrocławia przynajmniej.

Pani Halina Kinach to świetny kompetentny specjalista.Bardzo mi pomogła i pomaga dalej. Jest dyspozycyjna zawsze można zadzwonic i porozmawiac lub poradzic sie. Jesli zachodzi koniecznosc zaleca kompleksowa specjalistyczna pomoc dla wszystkich członków rodziny bowiem współpracuje z różnymi specjalistami. Podczas wizyt panuje ciepła zyczliwa atmosfera. w bardzo przejzysty sposób tłumaczy wszystko,daje wskazówki.jak do tej pory nie zawiodła mojego zaufaniaponiewaz nie robi nic bez zgody pacjeta wiec dziwia mnie komentarze mówiace o braku dyskrecji i przekraczaniu poufnosci. Polecam :)))

Bardzo życzliwe podejście. Kompleksowa pomoc dla całej rodziny. polecam

Bardzo życzliwe podejście. Kompleksowa pomoc dla całej rodziny.
polecam

Pani Halina poswięca pacjentowi wiele czasu, nie patrzy na zegarek, nie pilnuje co do minuty. Na spotkaniu atmosfera zaufania i zyczliwości. Bardzo pomaga, wiele wyjasnia, tlumaczy na czym polega choroba. Gdy zajdzie potrzeba spotyka się z bliskimi pacjenta (przyjaciele, rodzina). Zawdzięczam jest bardzo duzo. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić jako kompetentnego, zaufanego psychologa.

super specjalista. Pani Halina pomogłą mi bardzo, dzięki,

super specjalista. Pani Halina pomogłą mi bardzo, dzięki,