lekarz Halina Kinach

Psycholog

Pani Halina Kinach to świetny kompetentny specjalista.Bardzo mi pomogła i pomaga dalej. Jest dyspozycyjna zawsze można zadzwonic i porozmawiac lub poradzic sie. Jesli zachodzi koniecznosc zaleca kompleksowa specjalistyczna pomoc dla wszystkich członków rodziny bowiem współpracuje z różnymi specjalistami. Podczas wizyt panuje ciepła zyczliwa atmosfera. w bardzo przejzysty sposób tłumaczy wszystko,daje wskazówki.jak do tej pory nie zawiodła mojego zaufaniaponiewaz nie robi nic bez zgody pacjeta wiec dziwia mnie komentarze mówiace o braku dyskrecji i przekraczaniu poufnosci. Polecam :)))

Bardzo dobry psycholog który po zdiagnozowaniu problemu potrafi tak dopasować terapię że człowiek szeroko otwiera oczy ponieważ sam dochodzi do wniosków gdzie popełnia błędy

Bardzo dobry psycholog który po zdiagnozowaniu problemu

Pani Halina poswięca pacjentowi wiele czasu, nie patrzy na zegarek, nie pilnuje co do minuty. Na spotkaniu atmosfera zaufania i zyczliwości. Bardzo pomaga, wiele wyjasnia, tlumaczy na czym polega choroba. Gdy zajdzie potrzeba spotyka się z bliskimi pacjenta (przyjaciele, rodzina). Zawdzięczam jest bardzo duzo. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić jako kompetentnego, zaufanego psychologa.

Bardzo życzliwe podejście. Kompleksowa pomoc dla całej rodziny. polecam

Bardzo życzliwe podejście. Kompleksowa pomoc dla całej rodziny.
polecam

super specjalista. Pani Halina pomogłą mi bardzo, dzięki,