lekarz Halina Korus

nie mogę nadal uwierzyć, że nie ma Naszej Pani Doktor, dowiedziałem się dopiero dzisiaj o tym fakcie, ja ją znałem od 19 lat, leczyła moich 3 synów, mój 19 letni syn popłakał się jak dziecko, ja i żona nie możemy się otrząsnąć po tej stracie, Droga Pani Halino, zostanie Pani w naszych sercach na zawsze, Twój uśmiech i pogoda ducha były dla nas w niejednych ciężkich czasach wielką otuchą, dla nas byłaś najwspanialszym lekarzem i człowiekiem zrazem, spoczywaj w spokoju nasz Aniele "od cukierków" jak moich dwóch młodszych synów Cię nazwało, nie mogę uwierzyć, że Ciebie już nie ma, żegnaj, kochamy Cię

Wlasnie sie dowiedzialam ze odeszla tak cudowna Pani doktor z prawdziwego zdarzenia zawsze wiedziala co dziecku dolega i miala wielkie serce do dzieci az lzy sie cisna do oczu ze juz Pani nie ma byla Aniolem i na zawsze bede miala Pania w sercu i pamieci niech odpoczywa w pokoju

Kobieta anioł. Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza o tak wielkim sercu. Nazawsze pozostnie mi w sercu jej uśmiech i ogromna cierpliwość.

Spoczywaj w pokoju...brak mi słów by opisać mój żal po stracie tak dobrego, fantastycznego człowieka...to niesprawiedliwe że los zabiera "anioły chodzące po ziemi"

Pania Korus polecam wszystkim,jest to Pani DOKTOR z powolania a nie dla pieniedzy.Kiedys leczyla moje dzieci dzisiaj leczy moje wnusie,ma niesamowite podejscie do maluszkow.Zaden maly pacjent nie boi sie swojej Pani Doktor a diagnozy zawsze trafne.

Bardzo kompetentna i miła lekarka. Syn bardzo ją lubi i nie zauważyłam,zeby inne dzieci w poczekalni miały opory przed wejściem. Duże doświadczenie ( pracuje w szpitalu), diagnozy bardzo trafne, przepisywane leki raczej z "dolnej półki" cenowej, wizyta to mniej niż połowa stawki innych lekarzy. Pacjenci głosują nogami, a dr Korus czasami przyjmuje do 20,00 - tak wielu chętnych . Z pełnym przekonaniem polecam

Takich lekarzy już teraz chyba nigdzie się nie znajdzie! Cudowna,przesympatyczna i w pełni kompetentna Pani Doktor> Ogromny szacunek i podziw. Polecam w 100%. Moja córka odwiedza Ją z uśmiechem na twarzy! Kiedy przychodzi do płacenia zwykle mówi- proszę dziecku lepiej kupić owoce. Anioł nie lekarz!

Pani Korus jest jedynym lekarzem, fachowcem,którego polecam wszystkim znajomym. Ma wyjątkowe podejście do dziecka, zawsze trafne diagnozy, a przy tym bardzo miła i życzliwa - PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA

Lekarz z powołania :) Każdej znajomej polecam tę Panią doktor :)

Lekarz z powołania :) Każdej znajomej polecam tę Panią doktor :)

brak słów uznania, poleciłam ja całej rodzinie i znajomym nikt się nie zawiódł P O L E C A M