lekarz Halina Książek-Wysocka

Wenerolog, Dermatolog

Pani doktor podeszła do sprawy profesjonalnie, nie tylko lecząc chorobę, ale też próbując znaleźć ewentualne przyczyny takiego stanu rzeczy. Dodatkowo wstępnie zdiagnozowała (na podstawie problemu dermatologicznego) u mnie problem neurologiczny, który został też potwierdzony przed odpowiedniego lekarza specjalistę.

polecam wyleczyła mnie z paskudnego owrzodzenia

polecam wyleczyła mnie z paskudnego owrzodzenia

pełna kompetencja bez krępacji przy profesjonalnym podejsciu wyjąłem penisa do pokazania co wczesniej nie miało miejsca i wychodzilem z innych gabinetów

4 wizyty. 1 koszt 70 zl kolejne 3 po 50 zl. Diagnoza po pierwszej wizycie - alergia. Kupiłem masci, basamy itp. koszt około 70 zł. Rezultatów zero. Kolejna wizyta (już druga, a to co mnie zdziwiło to, to że lekarka mnie wogóle nie pamietała) przeprowadzony test grzybiczy (na moja własna prośbę), lekarka dalej w uparte twierdziła, że jest to alergia. 3 wizyta (lekarka znowu mnie nie opamieta i traktuje jak nowego pacjenta) - okazuje się że jednak jest to grzybica. Kolejne lekarstwa i maści koszt ponownie około 70 zł. Czwarta wizyta (lekarka ponownie nie wie kim jestem, nie kojarzy mnie). proszę tylko o wypisanie recepty - kosztowało mnie to znowu 50 zł, a co najgorsze w tym wszystkim to, to że nadal byłem chory i uboższy o 360 zł. Zmieniłem dermatologa. Po 2 tygodnaich było już po problemie. Stanowczo nie polecam.