Halina Kubala-Loch

Pediatra

Wspaniały lekarz z powołaniem. Świetnie trafia w diagnozę dobierając przy tym "trafne" leki. Poświęca małemu pacjentowi należny mu czas, z rodzicem przeprowadza dokładny wywiad. Bardzo komunikatywna i konkretna,a przy tym sympatyczna . Polecam w 100%, najlepszy pediatra.

Wspaniały lekarz z powołaniem.
Świetnie trafia w diagnozę dobierając przy tym "trafne" leki.

Świetna lekarka z super podejściem do dziecka ,zawsze trafna diagnoza i skutecznie dobrane leki .Od urodzenia leczy moich synów .Polecamy .

polecamy!!! świetne podejście do dzieci, mój syn z gabinetu nie chce wychodzić tak się skumplował z naszą Pediatrą a niestety ale nie przepada za lekarzami ;), indywidualne podejście do pacjenta, super!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kobiór"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "KOBIMED"
ulica Centralna 12
43-210 Kobiór
ulica Piękna 3
43-200 Pszczyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pogotowie Ratunkowe- Ambulatorium ogólne POZ
ulica Dobrawy 7A
43-200 Pszczyna