Halina Kubala-Loch

Pani Dr.Kubala Loch jest naszym lekarzem rodzinnym od pokoleń od leczyla mnie mojego brata jak teraz przejeła opiękę zdrowotną nad moimi dziećmi , zawsze z problemem czy zaniepokojeniem można sie do niej zwrócić przez poradnie zdrowia czy też prywatnie ...zawsze uśmiechnięta , pogodna odpowie na każde pytanie , omówi chorobę czy też problem zdrowotny . Polecam każdemu kto ma dzieciaczki o wybranie akurat tej Pani Doktor , jestem bardzo zaszczycona mogą korzystać z pomocy Pani Dr.Kubala Loch .

Wspaniały lekarz z powołaniem. Świetnie trafia w diagnozę dobierając przy tym "trafne" leki. Poświęca małemu pacjentowi należny mu czas, z rodzicem przeprowadza dokładny wywiad. Bardzo komunikatywna i konkretna,a przy tym sympatyczna . Polecam w 100%, najlepszy pediatra.

Wspaniały lekarz z powołaniem.
Świetnie trafia w diagnozę dobierając przy tym "trafne" leki.

Świetna lekarka z super podejściem do dziecka ,zawsze trafna diagnoza i skutecznie dobrane leki .Od urodzenia leczy moich synów .Polecamy .

polecamy!!! świetne podejście do dzieci, mój syn z gabinetu nie chce wychodzić tak się skumplował z naszą Pediatrą a niestety ale nie przepada za lekarzami ;), indywidualne podejście do pacjenta, super!!!