Najlepsza Pani Doktor w Polsce. Dzięki wskazówkom moje dziecko siedzi, chodzi i dobrze się rozwija. Jako jedyna znalazła sposób na mojego niejadka a wcześniej na złagodzenie kolek. Żałuję, że wcześniej do niej nie poszłam. A "odwiedziłam" wielu lekarzy... Pani Doktor to "chodzące złoto" :)

Bardzo dobry pediatra! Wysłucha, wytłumaczy i doradzi. Myślę, że tajemnica tkwi po prostu w tym, że pani doktor ma świetne podejście psychologiczne nie tylko w stosunku do małych pacjentów, ale także do ich rodziców:-) Ponadto wiedzy lekarskiej może jej pozazdrościć wielu pediatrów! Polecam w 100%!

Świetny pediatra. Byłam z córką 3 razy, a tylko raz Pani doktor skasowała za wizytę:-)i tylko 40zł.

Dobry pediatra, rzeczowy. Doszkala się, świetnier kojarzy fakty i poameta pacjentów, a ma ich mnóstwo.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Środa Wielkopolska"?

Sportowa 9a
Środa Wielkopolska

ul. Kosynierów 2 B

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz