lekarz Halina Kuc-Czerwiec

Neurolog

Pani doktor podczas wizyty wykazała się brakiem empatii i niewybrednym komentarzem w stosunku do osoby niepełnosprawnej. Taki lekarz nie zasługuje aby być przedstawicielem zawodu, który niesie pomoc potrzebującym.

Z największym przekonaniem polecam dr Halinę Kuc-Czerwiec jako bardzo kompetentnego neurologa oraz za profesjonalne podejście do pacjenta.

inni lekarze wymyślali dziwne przyczyny moich dolegliwości i odsyłali na rehabilitację, a pani doktor zaleciła jedno badanie i terapię mikroelementami - dolegliwości zniknęły.

Byłam leczona przez Panią Halinę Kuc-Czerwiec w1993r w Radomiu gdzie wówczas Pani Halina pracowała.Tylko w superlatywach mogę wyrazić swoją opinię.Tak przy okazji dziękuję Pani Halino.

Nic dodać nic ująć, jeśli nasza służba zdrowia składała się z takich lekarzy JAK PANI DOKTOR :)))) to była by najlepsza na świecie!!!

Wizyta była realizowana w ramach abonamentu rocznego i ciężko mi podać cenę. Gorąco polecam Panią Lek. Halinę Kuc-Czerwiec i jej umiejętności diagnostyczne. Jest bardzo ciepłą osobą, która zdecydowanie kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Widoczne jest jej zaangażowanie w wykonywaną pracę i troska o pacjenta. Dzięki Pani Lek. Halinie Kuc-Czerwiec szybko wróciłam do równowagi emocjonalnej, a moje stany napięciowe, nerwicowe i bóle głowy zniknęły. Bardzo pomogła mi sama rozmowa podczas wizyty. Dziękuję! Monika Kołodziejczyk

Wizyta była realizowana w ramach abonamentu rocznego i ciężko mi podać cenę.