dr n. med. Halina Kwitek-Socha

Internista, Gastroenterolog

2,6

NIE POLECAM - to jakaś pomyłka jest. Jak byłem prywatnie to mnie przyjęła i powiedziała co i jak, po czym przybyłem po jakimś czasie z NFZtu to panie doktor nie zamieniła ze mną jednego zdania - po badaniu zamknęła się z pokoju i rozmawiała ze mną pani z recepcji.????? Nigdy nikomu nie życzę spotkania z tą panią.

nie słucha,mamrocze pod nosem medyczne uzasadnienia, jest przekonana o własnej racji ignorujac całkowicie zdanie pacjenta.leczyłam sie ponad 10 lat u niej na chorobe jelit na która oczywiscie przepisała pentaze. jako ze nic nie pomagało i było coraz gorzej,szukałam porady u innych lekarzy.szkoda ze tak późno - okazało sie że przyczyna chorych jelit jest wrodzona alergia na mleko. szkoda że Pani doktor nie zasugerowała wizyty u alergologa. oszczedziło by mi to 10 lat cierpien i niszczonych jelit.po odstawieniu mleka i 3 miesiacach diety jestem jak nowa

STANOWCZO ODRADZAM!Korzystałam razem z mężem z usług dr Kwitek-Socha i niestety jesteśmy obydwoje rozczarowani podejściem Pani doktor. Gastroskopia w obu przypadkach była przeprowadzona w pośpiechu, nerwowej atmosferze,z niemiłymi docinkami "albo się Pan decyduje albo nie bo pacjenci kolejni czekają". Wszystkie badania zleca do przeprowadzenia czyli endoskopie,kolonoskopie na własny rachunek u niej w gabinecie (bez uzasadnionej potrzeby). Wizyty te były dla nas wielkim stresem i jakiś totalnym nieporozumieniem. Obecnie jesteśmy pod kontrolą innego dr i dopiero zrozumieliśmy,że wizyty mogą być przeprowadzone w spokojny sposób. Wszystkim przepisuje te same leki, nie wprowadza ...

Wizyty te były dla nas wielkim stresem i jakiś totalnym nieporozumieniem. Obecnie jesteśmy pod kontrolą innego dr i dopiero zrozumieliśmy,że wizyty mogą być przeprowadzone w spokojny sposób. Wszystkim przepisuje te same leki, nie wprowadza żadnych nowości, nie słuch do końca pacjenta.

Ewa Kopiczynska-Wezyk. 3-krotnie p.dr.Socha wykonywala kolonoskopie ,jest odpowiedzialna i fachowo wykonuje swoja prace jako lekarz i polecam ta P. dr. wszystkim chorym, a wiem,ze wielu osobom pomogla zyc, a zbyt wielu zlekcewazylo to badanie specjalistyczne i niestety umarly. Nie rozumiem,skad ta nagonka na P. dr. Soche- zawsze pomaga ,prrzeprowadza wywiady z osobami chorymi,mowi o wszystkim,czesto ostrzega przed bolem zwiazanym z tym zabiegiem- pozdrawiam serdecznie p. dr. Soche- Ewa Kopiczynska- Wezyk. Pozdrawiam Pania serdecznie.

Największym problemem opóźnienia przed wizytą i wyczekiwanie od kilkunastu do nawet 1,5 godziny pod drzwiami na swoją kolej

zdecydowanie odradzam wizyte u pani doktor.Po niepełnej,ze wzgledu na ból, kolonoskopii,pani dr.stwierdziła ze prawdopodobnie w tej części niezbadanej mam wrzodziejące jelito.Przepisała drogi lek pentaza,po którym nie odczułam żadnej poprawy.Mimo że dolegliwosci moje wskazywały na problemy z żołądkiem, nie zaleciła gastroskopii.To badanie zrobiłam pózniej i okazało sie że mam nadżerki i wrzody na dwunastnicy.

Zgadzam się z większością opinii w Internecie, że Pani Kwitek bardziej się cieszy dostając pieniądze za wizytę niż pomagać pacjentowi wyzdrowieć. U Pani Kwitek byłem 2 razy i moja wizyta nie przyniosła żadnych efektów. Na ostatniej wizycie zaplanowaliśmy ponownie gastroskopię, ale gdzieś w głębi serca czułem, że należy zmienić specjalistę i to zrobiłem. Po zmianie lekarza i wykonanej gastroskopii, okazało się, że miałem źle przeprowadzoną gastroskopię (daruję szczegóły) w efekcie czego miałem przepisane złe lekarstwa, które brałem przez prawie rok!!!!!!!!!! Pomijam pieniądze, których wydałem całkiem sporo, bo nie są to ...

U Pani Kwitek byłem 2 razy i moja wizyta nie przyniosła żadnych efektów. Na ostatniej wizycie zaplanowaliśmy ponownie gastroskopię, ale gdzieś w głębi serca czułem, że należy zmienić specjalistę i to zrobiłem. Po zmianie lekarza i wykonanej gastroskopii, okazało się, że miałem źle przeprowadzoną gastroskopię (daruję szczegóły) w efekcie czego miałem przepisane złe lekarstwa, które brałem przez prawie rok!!!!!!!!!! Pomijam pieniądze, których wydałem całkiem sporo, bo nie są to tanie leki. Zdecydowanie odradzam!

Pani doktor przyjeła mnie bardzo ciepło i serdecznie podchodząc do mojej choroby bardzo osobiście jak przystało na lekarza z ogromnym doświadczeniem. Pani doktor wyleczyła mnie z choroby z którą przez pięć lat tułałam się po różnych poradniach. Ogromne podziękowania dla Pani doktor.

Kompetentna, miła, angażuje sie w problem pacjenta

Kompetentna, miła, angażuje sie w problem pacjenta

Nie polecam!!! Bez zrobienia badań, "na oko" rozpoznała mi poważną chorobę. Dopiero po pobraniu wycinka, po 2 tygodniach (zdążyłam już być kłębkiem nerwów) stwierdziła, ze to nie to i że jestem zdrowa. Wizyta to gigantyczny stres, nikomu nie polecam