lekarz Halina Michalska

2,9

Witam, dzisiaj miałam możliwość poznać Panią dr Michalską i było to najgorsze spotkanie w moim życiu...Pani doktor nie dawała mi dojść do słowa, a kiedy zadawała pytanie, nie słuchała odpowiedzi tylko odwracała się do pielęgniarek i prowadziła z nimi rozmowę na zupełnie inny temat. Po przeprowadzeniu badań powiedziała, że moje oczy są zdrowe, a pomimo tego przepisała mi Dicortineff, który jak stwierdziła "nie jest antybiotykiem". Kiedy poszłam do apteki pani tylko upewniła mnie w tym, że przepisane przez Panią doktor krople są antybiotykiem, więc ponownie znalazłam się pod gabinetem Pani Michalskiej aby zapytać czy moje oczy są w końcu zdrowe czy nie? Na co Pani doktor stwierdziła że Dicortineff to nie antybiotyk, tylko zespół substancji, które mają nawilżyć oko. Poza tym poczułam się obrażona przez Panią doktor, ponieważ stwierdziła, że moje problemy z oczami mogą być związane ze złym myciem zębów, ponieważ mam aparat (nadmienie tylko że jestem pod stałą kontrolą ortodonty, stomatologa i implantologa, od których kilka dni temu usłyszałam, że mam bardzo zadbane zęby jak na osobę z aparatem ortodontycznym, co się żadko zdarza), chciałam poinformować o tych opiniach szanowną Panią Michalską, ale również wtedy nie dała mi dojść do słowa...a więc podsumowując: nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza, pacjentów traktuje z góry i nie słucha tego, co się do niej mówi, jeśli już w ogóle uda się coś powiedzieć...

Jeśli tj Pani Doktor która w latach 80 leczyła w Gliwicach-Szpital Okulistyczny ul .Sienkiewicza, w przychodniach przy ZM Bumar-łabedy,na Toszeckiej,Zubrzyckiego,tj bardzo dobry,kompetentny lekarz,miła,sympatyczna,ludzka,znająca się doskonale na swej profesji,bardzo mi pomogła,jeśli Pani czyta opinie to srdecznie pozdrawiam Tadeusz Kawa były pacjent

Dzisiaj miałam okazję spotkać p.doktor na swojej drodze.. Nie poleciłabym jej nawet wrogowi!!! Jest nieuprzejma, wredna i daje odczuć pacjentowi, że jej przeszkadza. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u niej!!! Gorszego lekarza jeszcze nie spotkałam. Wyszłam z jej gabinetu wkurzona i ze zniszczonym humorem ...

Po wizycie u Pani doktor moje wrażenia sa jednoznaczne.. opryskliwa i strasznie nieuprzejma osoba. Ma się wrażenie ,że podczas wizyty zabiera się Jej "cenny czas". Brak kompetencji i pozytywnego podejścia do pacjenta sprawia ,że w moim wypadku była to pierwsza i ostatnia wizyta u Pani Doktor.

Ja jestem zadowolony. Pani doktor jest bardzo rzeczowa, szybka i bezbłędna. W pierwszym odczuciu może być nieco szorstka, ale to tylko złe wrażenie bo tak naprawdę jest bardzo profesjonalną osobą skupioną na pacjencie, jego chorobie i odczuciach. Co mi się podoba to to, że dokładnie tłumaczy co jest grane, a diagnozę poprzedza dokładnymi badaniami. Polecam!

Świetny specjalista,prowadzi bardzo szczegółowe badania wrażliwa na uczucia pacjenta delikatna i nie przedłuża wizyt. Solidnie sprawnie rzeczowo niedrogo POLECAM :)

Jest nie samowitą okulistką nie mam nic do niej bardzo mi pomogła w życiu, dzięki niej Moja wada nie powiększa się tak szybko, dzięki niej widzę Jestem Jej wdzięczny :) bardzo się cieszę że Jest ktoś taki któremu zleży na zdrowiu drugiej osoby a nie na kasie nie wiem co do niej macie ale to wasza sprawa...

Moim zdaniem lekarka zbyt bardzo się śpieszy. Starannie przeprowadza badanie wzroku, ale zbyt szybko.

Ponieważ byłem pierwszy raz chciałem opowiedzieć jakie mam choroby - lecz tylko chciałem bo nie dane było mi dojść do słowa - tylko pytanie p. doktor po co przyszedłem. P. Michalska sprawiała wrażenie ,że nie ma czasu i była bardzo niegrzeczna i opryskliwa. Nie polecam tego lekarza.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Bardzo dokładnie bada zanim wystawi diagnozę, podczas badania udziela informacji na temat tego co robi i w jakim celu. Polecam