lekarz Halina Mikulska-Gutowska

Dermatolog, Wenerolog

Jestem bardzo zadowolona z tego, że przestałam się leczyć na własną rękę (trądzik) i poszłam do pani Haliny. Jest to miła, starsza pani, bardzo profesjonalna i pomocna. Można ją spytać o wszystko. Chętnie pomaga, widać że leczenie jest jej zainteresowaniem a nie tylko pracą. Daje darmowe próbki dobrych kosmetyków.

Bardzo kompetentny i miły lekarz, przyjęła moją córkę poza godzinami przyjęć twierdząc, że nie można czekać jeśli wystąpiło coś niepokojącego. Dała próbki maści w celu ich wypróbowania i ewentualnego późniejszego zakupu. Szczerze polecam dr Gutowską.

Bardzo polecam Panią Halinę. Bardzo konkretna Pani, leczenie dobrane. Bardzo serdecznie polecam.

lekarz, który budzi u mnie najwyższe zaufanie. Leczyła mnie i dwójkę moich dzieci. Bardzo trafnie stawia diagnozę jest skuteczna na 100%. Jest specjalistą najwyższej klasy.Polecam wszystkim , którzy mają problemy skórne.E.G.

Bardzo dobra lekarka. Miałam takie zmiany sjkórne, że myślalam, że dłuuuugi czas się ich nie pozbędę, tymczasem po kilku dniach stosowania przepisanych maśli i łykania tabletek (żadnych sterydów) była ogromna poprawa. Znajomi byli w szoku. Lekarka mila i konkretna, dała mi trochę próbek, dzięki którym kupilam sobie kosmetyki te które byly dla mnie najlepsze. Leczyli się u niej też moi znajomi, mieli dokładnie takie same doświadczenia. Kolega po wielu wizytach u innych lekarzy trafił do p. doktor i poprawę cuuł juz na drugi dzień, a po 2 tygodniach problem całkowicie znikł. Polecam